T-särkidest, annetustest ja Õhkjahutusest

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1053 korda
Kontakt:

Re: T-särkidest, annetustest ja Õhkjahutusest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ovaaP kirjutas: 01 Veebr 2022, 20:56
Kas võimalik mingi disain ka pensionäridele? Hea kink vanale motomehele. Äkki keegi asjalikum oskab midagi välja pakkuda.
Sünniaasta järgi olen ka mina mingi, peaaegu väljasurnud liigi esindaja.
Pean tunnistama, et ma täpselt ei tea, mis vanadele motomeestele meele järele on. Aga ju ma siis pole piisvalt vana. Äkki meeldivad neile pikakoivalised blondiinid või särasilmsed brünetid? (togi)

Aga kui tõsisel ilmel küsida siis kas allolev näiteks ei sobi?
https://pood.biker.ee/shop/t-sargid/vinatge/

Mul on samast seeriast veel külgkorviga, lõpetamat toorik olemas aga seni on puudunud huvi lõpuleviimiseks. Läheks äkki see? Või kui eelmise asja puhul taandub mittesobivus värvi taha, et "noh, motomeeste särk võib olla ükskõik mis värvi nii-kaua, kui on must" siis on võimalik ka must versioon teha.

Mul on omi, teostamata ideid küll piisavalt aga ma ei märka oma ideedevihikus ühtki, mis oleks mõeldud nimelt vanadele motopeerudele.
Kui eelnevad ei kära siis tule ise mingi, kas-või toore ideega välja. Anna vihje, näita midagi, mis sinu arust on "see". Kui ma leian, et saab mõistliku särgi disaini teha, mis võiks ka teistele huvi pakkuda siis ma teen selle valmis. Seega pane õlg alla ja tule ideega välja ning on suur võimalus, et selline särk vanadele motomeestele poodi tekib. Aga sellisel juhul midagi kiiret pole mõtet oodata, et homseks valmis vms. :)
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”