Sõidueksami sooritamine?

Kasutaja avatar

ChiefGonzalez
Postitusi: 18
Liitunud: 20 Mai 2021, 11:23
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas ChiefGonzalez »

Mul oli üle-eelmine aasta valida, kas nädala pärast Tartus sõita või oodata septembri alguseni ja Tallinnas teha. Ja siis oli veel juuni. :) Mõtlesin, et "noo ma ju Tartus olen käinud küll" ja läksin seda teed.
Eksamineerija oli konkreetse olemisega, sõitsin eranditult kohtades kus ma Tartus polnud käinud, side katkes kaks korda. Kaks pisiviga oli mis ise märkasin, kuid need suutsin talle ära vastata lõpus "Mis te ise arvate kuidas teil sõit läks?" rubriigis. Sain helkurtraksid ja sooviti ohutut liiklemist.

Nagu siin eelpool juba ka öeldud siis põhiasi on ikka see, et tuleb eelkõige endale aega jätta. Sõita rahulikult. Jälgida märke, teekatte märgistust kui ka "mõtteliste telgjoonte" ületamisi (nt väiksed pääsküla ja nõmme tänavad). Nii kui mõtled lenksu kuhugi poole keerata, siis suunatuli juba ammu põleb. Platsi elemendid on lihtsad kui närveerima ei hakka ja järgid autokoolis õpetatut - enamus asjade puhul vaata endast kaugemale.

Edu!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”