Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas mx77 »

M.T. kirjutas: 07 Dets 2021, 11:38
Mul hetkel soovib 1 klient osta asja. Letihind tootel 599.- ja mul müügis -10% alega ehk 539.- Nüüd pakub, et on nõus lisama +50 eur küsitud hinnale, et kindlasti talle broneeriks. Miks osta eraisikult 10.- soodsamalt, kui sama asja saaks poest? :roll:
Raha lubatakse saata DPD Expressiga ning kui mul raha käes, siis saadab kulleri paki järgi. Aga kui saadab tühja ümbriku või Monopoli raha, siis klatime mismoodi. Peaks diiliga kaasa minema ja ümbriku avama kulleri juuresolekul?
See on see tillikas, et ta mingi hetke väidab, et sa pead ise sellele kullerfirmale (juurde lisatakse suvaline arve ja pangarekvisiidid) 50 eur üle kandma ja raha saad siis, kui kullerfirma järgi tuleb.


Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

mx77 kirjutas: 07 Dets 2021, 12:46
M.T. kirjutas: 07 Dets 2021, 11:38
Mul hetkel soovib 1 klient osta asja. Letihind tootel 599.- ja mul müügis -10% alega ehk 539.- Nüüd pakub, et on nõus lisama +50 eur küsitud hinnale, et kindlasti talle broneeriks. Miks osta eraisikult 10.- soodsamalt, kui sama asja saaks poest? :roll:
Raha lubatakse saata DPD Expressiga ning kui mul raha käes, siis saadab kulleri paki järgi. Aga kui saadab tühja ümbriku või Monopoli raha, siis klatime mismoodi. Peaks diiliga kaasa minema ja ümbriku avama kulleri juuresolekul?
See on see tillikas, et ta mingi hetke väidab, et sa pead ise sellele kullerfirmale (juurde lisatakse suvaline arve ja pangarekvisiidid) 50 eur üle kandma ja raha saad siis, kui kullerfirma järgi tuleb.
Ega sealt midagi muud kui 1 tillika tegemise katse paista jah, igasugune loogika ostusoovil puudub. Küsisin ka otse ostjalt, et miks soovid 10.-soodust võrreldes kauplusega. Vaikus. Pole ühtegi muinasjuttu veel tulnud. Aga ootan põnevusega :D
Lisame veel kullerikulud kah, ja ta maksaks pealegi.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas yeekim »

No aga kui õnge lähed, maksad Sina peale :D

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas Maaks »

M.T. kirjutas: 07 Dets 2021, 14:59
Ega sealt midagi muud kui 1 tillika tegemise katse paista jah, igasugune loogika ostusoovil puudub. Küsisin ka otse ostjalt, et miks soovid 10.-soodust võrreldes kauplusega. Vaikus. Pole ühtegi muinasjuttu veel tulnud. Aga ootan põnevusega :D
Lisame veel kullerikulud kah, ja ta maksaks pealegi.
Alati ei pruugi tegu olla ostul-müügil tünga tegemisega. Võidakse tegeleda ka labase andmete õngitsemisega :-)
Natukese aja pärast võib kuhugile EU välispiirile tekkida sinuga nime (ja elukoha) poolest "äravahetamiseni" sarnane moorlane :mrgreen:
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Kah võimalik jah.
Aga tundub, et äss diil jääb katki, ostja ei vasta enam möhhigi.
Kasutaja avatar

Stroch
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Aug 2014, 23:38
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas Stroch »

Kas muidu Hollandi võimudele/politsei poole olete ka pöördunud?

Lihtsalt teoreetiliselt, et kuna CMS-TRANSPORT.COM on registreeritud Hollandi domeenipakkuja kaudu:

Registrar: Hosting Concepts B.V. d/b/a Registrar.eu
Registrar IANA ID: 1647
Registrar Abuse Contact Email: abuse@registrar.eu
Registrar Abuse Contact Phone: +31.104482297

Ehk siis tundub, et https://openprovider.com/ antud lehe kaudu. Samas veebilehe majutus peaks olema https://www.resellerclub.com/ antud lehe kaudu võetud (https://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1530752) - seal viitab sellele, et WEBHOSTBOX.NET-ile viitavad nimeserverid on seotud Resellerclub.com-iga . Ehk saad sealtkaudu veidikene targemaks?

Nimeserverid igatahes antud CMS-TRANSPORT.COM domeenil viitavad

Name Server: NS1.CP-HT-5.WEBHOSTBOX.NET
Name Server: NS2.CP-HT-5.WEBHOSTBOX.NET

Seda webhostbox.net lehte iseenesest ei eksisteeri lehena, aga kui vaadata WHOIS infot, siis selle jäljed viivad USA-sse: https://www.whois.com/whois/webhostbox.net, seal on ka kontaktid:

Name:Domain Administrator
Organization:The Endurance International Group, Inc.
Street:10 Corporate Drive, Suite 300
City:Burlington
State:Massachusetts
Postal Code:01830
Country:US
Phone:+1.3604495900
Fax:+1.3602534234
Email:email@endurance.com

Ehk siis võibolla nendest kanalitest ka uurida?

Ei usu et antud juhul Taani politsei kaudu see asi liigub, reaalsem on nö. domeeni registreerija või majutuse/nimeserverite pakkuja kaudu jälile saada, kes on reaalne isik selle CMS-TRANSPORT.COM taga, millises riigis asub ja siis juba vastavasse riiki teha avaldus.

Kuigi seda infot lihtsalt küsimise peale ei avaldata tõenöoliselt, ehk siis kui viitsite jamada, siis ma arvan tuleks teha vastavalt avaldused Hollandisse, USA-sse, et nemad siis selle info nö. välja nõuaksid, juhul kui sellega muidugi üldse tegeleda viitsitakse võimude poolt.

// Edit

Vaatasin https://who.is/whois/cms-transport.com sealt, siis nimeserverite juures on IP 192.185.129.82 ja see IP viitab majutuse pakkujale Hostgator.com (https://ipinfo.io/192.185.129.82), kuna seal on abuse@hostgator.com e-mail kontaktiks.

Ehk siis tõenäoliselt:

- Domeen registreeriti https://openprovider.com/ antud registreerija kaudu (HOLLAND)
- Majutus osteti, kas ResellerClub kaudu, kes siis omakorda kasutab HostGatorit allhankijana või otse Hostgatorist, kuna kui vaadata seda endurance.com lehte, kellele kuulub see webhostbox.net, siis seal on ka ära toodud:

Through our portfolio of brands... Bluehost, CrazyDomains, HostGator, Network Solutions, Register.com, Web.com and many others – we help customers of all sizes build a digital presence that delivers results and brings value to businesses. --> Seega nendele kuulub ka see HostGator
Viimati muutis Stroch, 07 Dets 2021, 21:39, muudetud 2 korda kokku.

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas eetarga »

@Stroch , kena mõtted. Aga mis me siis teeme, kui uuringud annavad tulemused ja domeeni taotleja on härra Johnny Walker kes elab Nigeeriast?
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!
Kasutaja avatar

Stroch
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Aug 2014, 23:38
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas Stroch »

eetarga kirjutas: 07 Dets 2021, 21:25
@Stroch , kena mõtted. Aga mis me siis teeme, kui uuringud annavad tulemused ja domeeni taotleja on härra Johnny Walker kes elab Nigeeriast?
Ega ma ei öelnudki, et sellel asjal mingit perspektiivi on, kuna end of day see, kes domeeni taotles võibki olla reaalselt jah Nigeeriast või kust iganes, aga ma arvan see on üks nö. võimalusi, kuidas seda võimalik teada oleks saada, läbi päris pika protsessi jne tõenäoliselt, kui üldse.

Teisalt kui hakata mõtlema, raha ülekandmise osas, siis see on jällegi UK teema, kuna UK pangakonto, et saab ka sealtkaudu jälgi ajada (iseasi jällegi, kui perspektiivikas see on). Raha saaja P Stocek viitaks justkui Tšehhi nimele, näiteks on, päris mitu Petr Štoček nimelist Tšehhis (ala. https://www.edb.eu/czech-firm-823844-pe ... rk/contact).

Muidu seal Barclays Bank juures, kus konto on registreeritud on ka võimalus nö. scammist teada anda https://www.barclays.co.uk/fraud-and-sc ... ing-scams/ (eeldan, et seda olete juba kasutanud?)

ja veel AutoScaut24.com peaks ideeliselt nägema ka seda, milliselt IP-lt on kuulutus sinna lisatud, mille järgi siis (kui ei ole VPN vms kasutatud) peaks saama teada riigi, kust kuulutus on lisatud. Iseasi muidugi jälle, kas nad seda infot avaldavad.

eetarga
Postitusi: 773
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Olen seda juba varem siin kirjutanud, pettusetegijad ja nende kujundusvõime, identeedi vargused ja trükkimisoskused on ikka maailmatase.
:mrgreen:

Kuidas sa võitled sadade arvutikunstnikutte vastu? Varem sai mingi määral Saksa politseis nendega jagu, siis oli üks suur pesa nendest Rumeeniast mis tegeles ebay-kaubapettusdega. Praegune skeem - läbi UK, kus toimib sularahaväljavõtmine - on parem, UK tõstab usaldusväärtus "kliendi" vastu ja Europol jääb töötuks.

@Stroch ma arvan tõsiselt, et igasugune tagaajamine näitab ainult sportlik huvi, mingi tulemus sealt küll ei tule. Toon kaks näidised, esimene amerika kodanik elab Türkist, tema internetimaailmas läbijooksnud transpordifirma on samuti Türkisse kolinud (uus domeen - Intercontinentalfreightcouriers.com ) ja nüüd? https://petscams.com/pet-delivery-agenc ... riers-com/

Teine trikk, mis ei ole siin varem kajastatud olnud, mingi mittekaaskodanik Saksast tahab minu käest tsikkel osta ja saadab isegi oma kulude peale mulle sünnipäevakingitus - aga kahjuks oli paber nii väike et isegi vetsust ei kõlba.... :wack:

Aitab siin ainult kaine mõistus (ja taustauuringud)
nigger cash.jpg
no nigger 1.jpg
Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

urkkis
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Aug 2015, 09:47
Tsikkel: (z750)( z1000)(KTM 1990adv.)
Tänanud: 1 kord

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas urkkis »

Mina lasin ka endale. Eetraga saksast ktm-i tuua
Ma olen väga rahul kuna, teadlikult ma Otsisin ainult dealereid. Ratas kohal, hind hea ja mõistlik. ktm-ilt plus lisaks igsuguat kingituse nodi ja just tehtud hooldus.
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas kiilas »

M.T. kirjutas: 07 Dets 2021, 11:38
Mul hetkel soovib 1 klient osta asja. Letihind tootel 599.- ja mul müügis -10% alega ehk 539.- Nüüd pakub, et on nõus lisama +50 eur küsitud hinnale, et kindlasti talle broneeriks. Miks osta eraisikult 10.- soodsamalt, kui sama asja saaks poest? :roll:
Raha lubatakse saata DPD Expressiga ning kui mul raha käes, siis saadab kulleri paki järgi. Aga kui saadab tühja ümbriku või Monopoli raha, siis klatime mismoodi. Peaks diiliga kaasa minema ja ümbriku avama kulleri juuresolekul?
Mul nüüd ka seis selline, et mingi "vend" tahab mobile.de müügis olevat tsiklit osta, jutt muidugi kahtlane,(kirjutab saksa keeles, lasin translatest läbi) "Thank you for your response. I appreciate your response. I will be buying it at my home in the US my shipping company will be responsible for packaging and disassembly if necessary and they will also come to the address providing the item for collection once you get the money so what the last price you are willing to sell"

"Thank you for the mail. The shipping company will contact you to arrange collection once you confirm that you have received your money. Below is the information I need to make the transfer:

Name of account holder:
IBAN:
BIC:
Name of the bank:
Price:
E-mail address:
Product Name:
phone number."

Kas riskiks anda harva kasutatavat ja tühjana seisvat pangakontot ja vaadata mis edasi saab või pigem mitte riskida, et mitte liiga palju enda andmeid avaldada?
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas mx77 »

► Näita Spoilerit
Tavaline tillikas.
Sulle väidetaalt kantakse üle raha, mis on tsikli hind + transpordikulu. Selle tõenduseks saadetakse sulle igasuguseid fake väljavõtteid jne. Samas palutakse sul koheselt transakulu üle kanda trnspordifirma arvele, kes saadab sulle ka vastava arve.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jep, @mx77 võttis asja olemuse täpselt kokku. Kui sul ajaga mite midagi targemat pole peale hakata siis võid vaadata kuidas see eeltoodud kirjeldusega täpselt kattub.
See väljavõte, muuseas, mis sulle kinnituseks saadetake on nii viletsa kvaliteediga, et isegi esimese klasssi laps saab aru, et tegu on pettusega. Ja tuntud transpordiettevõte (väidetavalt DHL, FedEx, UPS jne) saadab selle arve mõnelt gmaili aadressilt.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Macintosh kirjutas: 29 Juun 2022, 13:36
Jep, @mx77 võttis asja olemuse täpselt kokku. Kui sul ajaga mite midagi targemat pole peale hakata siis võid vaadata kuidas see eeltoodud kirjeldusega täpselt kattub.
See väljavõte, muuseas, mis sulle kinnituseks saadetake on nii viletsa kvaliteediga, et isegi esimese klasssi laps saab aru, et tegu on pettusega. Ja tuntud transpordiettevõte (väidetavalt DHL, FedEx, UPS jne) saadab selle arve mõnelt gmaili aadressilt.
Selge, testin, arvenumbrit muudan, perenime panen "lambika", tel. numbri samuti :D , kui sellise "jama" peale tuleb maksekinnitus, siis headaega :ner:
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mul oli vahepeal oma kohviku müügikuulutus mobile.de's üleval. Kui neid libaostjaid hakkas juba liiga palju tulema, siis otsustasin ühe õngitsejaga veidi lolli mängida - tegin libamaksekorralduse, nagu ma oleks tuntud transpordifirmale (aga mitte tema antud) raha üle kandnud ja tuttava veokajuhi abiga sai lavastatud ka pildid, kuidas me tsiklit peale laeme. Ossa, kus tüübid läksid järsku närvi :D

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas will111 »

tegelikult on pull ka see, et juba tekstist on 100% ilma igasuguse kahtluseta aru saada, et tegu on tillariga :wack: tüübid võiksid ju oma "katseid" natuke usutavamaks ka teha kui tahavad sellist bisnessi jätkata...praegu see ärimudel on küll juba ajale väga jalgu jäänud
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas rannamees »

will111 kirjutas: 29 Juun 2022, 18:20
tegelikult on pull ka see, et juba tekstist on 100% ilma igasuguse kahtluseta aru saada, et tegu on tillariga :wack: tüübid võiksid ju oma "katseid" natuke usutavamaks ka teha kui tahavad sellist bisnessi jätkata...praegu see ärimudel on küll juba ajale väga jalgu jäänud
Miks nad peaks midagi väga muutma, see ju miljardibisnis.
Eestistki leitakse eri skeemidega iga aasta kümneid ja sadu ohvreid.
Ma ei julge isegi huupi pakkuda, palju neid tillitatavaid üle maakera on.
Pilt

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas will111 »

Et leida veel rohkem ohvreid. See on bisnes nagu iga teinegi (noh, selles mõttes et...mitte päris, aga teatavad ühised muutuvad on ilmselgelt olemas). Miks muudevad firmad oma logosid, mingeid värve ja asju, uuendavad tootevalikut ja arendavad oma ärimudelit? Ikka sellepärast, et bisnes ära ei vajuks.

Sama peaksid need neegripoisid tegema. Sa võid ju arvata, et see on meeletu bisnes ja lolle on rohkem on kui ära jõuab tillitada. Mina seda enam ei usu...aastate, kui mitte kümnete aastate jooksul ikkagi mingi info levib ka ja inimesed saavad samuti targemaks. Näide on kasvõi kohe varnast võtta, võibolla kuskil nii 15a tagasi oleksin isegi midagi hakanud asjatama sellistega. Jah, mingil hetkel tõenäoliselt oleks siiski aru saanud (loodetavasti), et asi haiseb aga arvatavasti mitte kohe. Täna võib esimese 2 sõna pealt 100% kindlusega öelda - scam. Miks see nii on? Sellepärast, et see jutt on täpselt sõnasõnalt samasugune nagu 15a tagasi, meetodid on täpselt samasugused jne.

mikulaine
Postitusi: 18
Liitunud: 12 Juul 2017, 16:51
Tsikkel: HQV FE250
Tänatud: 1 kord

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas mikulaine »

will111 kirjutas: 29 Juun 2022, 18:20
tegelikult on pull ka see, et juba tekstist on 100% ilma igasuguse kahtluseta aru saada, et tegu on tillariga :wack: tüübid võiksid ju oma "katseid" natuke usutavamaks ka teha kui tahavad sellist bisnessi jätkata...praegu see ärimudel on küll juba ajale väga jalgu jäänud
Olen kuulnud seda, et petised meelega kasutavat vigast kirjakeelt, et leida (madalame inteligentsiga) inimesi, kelle enda kirjakeel on sarnane.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas indumen »

mx77 kirjutas: 29 Juun 2022, 13:56
Mul oli vahepeal oma kohviku müügikuulutus mobile.de's üleval. Kui neid libaostjaid hakkas juba liiga palju tulema, siis otsustasin ühe õngitsejaga veidi lolli mängida - tegin libamaksekorralduse, nagu ma oleks tuntud transpordifirmale (aga mitte tema antud) raha üle kandnud ja tuttava veokajuhi abiga sai lavastatud ka pildid, kuidas me tsiklit peale laeme. Ossa, kus tüübid läksid järsku närvi :D
miks nad närvi läksid ? et vale transafirma käru peale ajasid ? (crash) (lol) (lol)
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas mx77 »

indumen kirjutas: 30 Juun 2022, 10:00
mx77 kirjutas: 29 Juun 2022, 13:56
Mul oli vahepeal oma kohviku müügikuulutus mobile.de's üleval. Kui neid libaostjaid hakkas juba liiga palju tulema, siis otsustasin ühe õngitsejaga veidi lolli mängida - tegin libamaksekorralduse, nagu ma oleks tuntud transpordifirmale (aga mitte tema antud) raha üle kandnud ja tuttava veokajuhi abiga sai lavastatud ka pildid, kuidas me tsiklit peale laeme. Ossa, kus tüübid läksid järsku närvi :D
miks nad närvi läksid ? et vale transafirma käru peale ajasid ? (crash) (lol) (lol)
No jaa, neil tekkis tunne, et on lollikese leidnud, aga raha on neist mööda jooksnud :D
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas kiilas »

kiilas kirjutas: 29 Juun 2022, 13:52
Macintosh kirjutas: 29 Juun 2022, 13:36
Jep, @mx77 võttis asja olemuse täpselt kokku. Kui sul ajaga mite midagi targemat pole peale hakata siis võid vaadata kuidas see eeltoodud kirjeldusega täpselt kattub.
See väljavõte, muuseas, mis sulle kinnituseks saadetake on nii viletsa kvaliteediga, et isegi esimese klasssi laps saab aru, et tegu on pettusega. Ja tuntud transpordiettevõte (väidetavalt DHL, FedEx, UPS jne) saadab selle arve mõnelt gmaili aadressilt.
Selge, testin, arvenumbrit muudan, perenime panen "lambika", tel. numbri samuti :D , kui sellise "jama" peale tuleb maksekinnitus, siis headaega :ner:
Ei tea milles asi kas huijar on nii tark, et kontrollis nime ja konto vastavust, aga peale "lambi" andmete saatmist talle on juba 2 päeva vaikus.
Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 528
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Pettusega KTMi müümine: lugu üheksas osas ehk 6000 Eurot kooliraha (CMS-Transport ApS)

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Ostusoove tuleb pea iga päev, kõigil üks joon, kõik tahavd suhelda otse, väljaspool mobile.de süsteemi(mobile kontrollib kirjad üle ja kahtluse korral neid ei edastata), kirjadel kunagi nime all ei ole, küsitakse küsimusi mis niigi kuulutuses kirjas, kõigile hind sobib ja tahaks kohe ülekannet teha ja "oma" kullerit järgi saata. Kahjuks ei viitsi edasi testida enam ja lõpetan sellistele kirjadele reageerimise.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”