Moto-GPS mobiiltelefoni baasil
-
Ain
- Postitusi: 1549
- Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
- Asukoht: Kesk-Eesti
- Tänanud: 92 korda
- Tänatud: 245 korda
Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil
Kaua see Ulefon siis lenksul vastu pidas?Prets kirjutas: ↑03 Jaan 2022, 15:30Upitaks vahepeal teemat, kuna ajad jälle edasi läinud.
Tuleb välja, et lenksul elanud Ulefone Armor X5 siiski hakkab vaikselt juba ära surema. Odava hiinaka värk. Netiantenn miskipärast tõrgub.
Minu küsimus, kas on tulnud just kohalikule turule uusi pädevaid telefone, mida lenksul kasutada kannataks? Kindlalt oleks vaja põrutus- ja veekindlust, ka juhtmevaba laadimine või mingisugused pin'id (a la pogo) peaks olema. Kui just ulmemahutavusega aku pole. Üks variant on Samsungi Galaxy Xcover Pro, aga selle hind on suht krõbe. Samuti pole kiita aku mahutavus ja juhtmevaba laadimist pole. Boonusena on sellele olemas custom RAM lahendus laadimispinidega, mis nagu võiks väga hästi töötada.
Kindlasti peaks olema kohalikul turul saadav värk. Ei isuta enam üldse Hiinast otse tellimine sellistele asjadele.
Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.
Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.