Nozzu Kawasaki KLR 650 (s.1999)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: Nozzu Kawasaki KLR 650 (s.1999)

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Olin siin vahepeal töölähetuses ja andsin ratta spetsialistidele kõpitseda.
Just see siduriteema. Tross vahetati ära ja voila igasugused anomaaliad kadunud ja kõik toimib.
Möödarääkimiste tulmusena mitte ei tellitud uusi piduriklotsee vaid ka paigaldati need ja puhastati suppordid ära. Noh, hästi. Nüüd see mure kah maas.

Täna sain ratta kätte ja kasutasin esimest korda, kui proovisõit välja arvata, ka asfaltilt maha keerata. Kodulähedasele teele, kuhu ma oma Ducatit kunagi viia polnud söandanud.

sygis.jpg

Aga nüüd natuke nõu vaja.
Kuna mul pole kunagi...mis....vesijahutusega ratas olnud...või on..ja ma pole sellele tähelepanu pööranud...aga, kas oleks mõistlik ära vahetada ka jahutusvedelik radiaatori ja paisupaagi seest (eeldusel, et seda viimase kuue aasta jooksul tehtud pole)? Ja kui, siis millist jahutusvedelikku soovitate?

EDIT: Ahsoo jah, foori all ajas üks Poola rekkamees, kellele ma eelnevalt kõrvalteelt peateele keerates vähe ette keerasin (no midagi ohtliku polnud, nägin teda küll ja arvestasin oma võimalusi õigesti), mulle oma masina külje alla, lasi törtsu signaali, näitas avatud aknast ülespoole krutitud pöialt ning uuris palju kuubikuid on.
Ehk naisi selle rattaga ei saa, küll aga nalja :)

Näiteks nagu...10 minuit hiljem, kui linna ümbersõiduteel (kiirusepiirang 70 reaalne 80+) minu ees sõitev auto vasemale pöörde punast tuld otseliikumise punaseks pidas ning piduritele hüppas, nõnda, et ma kiiresti möödapõike pidin tegema, vältimaks selle juhmaka ja minu numbrimärgist poole meetri kaugusel sitsiva masina vahele lömastatud saamist. Seljataha jäi närviline signaalitamine ja meile järgi jõudnud rekkamehe suust välja lennanud kurwa matt (viimast küll ei kuulnud aga olles poolakatega koos reisinud, olen üsna kindel, et nimetatud sidesõna käiku läks).

Pärast sellist tralli oli ikka väga relax ja chill metsavaheteel paarutada.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”