Nozzu Kawasaki KLR 650 (s.1999)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: Nozzu Kawasaki KLR 650 (s.1999)

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Eks ta ilmselt ei pidanudki. Hinnates selle õlikoguse järgi, mis ma välja lasin. Ehk siis eriti polnud seda õli seal. Pakun et liiter, maks poolteist.
A tundub, et suuremat kahju pole rattale sellest sündinud.

Igaks juhuks, et enda meel rahu saaks, viisin ratta ikkagi täna spetsialistile kah vaadata. Motardisse.
"Sõidab ju küll," andis Rait proovisõidult tagasi tulles hinnangu. Hakkas kohe palju kergem. Siiani oli ikka väike kahtlus hinges, et äkki ostsin endale mingi koletise, millest ei saagi kunagi asja saada.

Selle tegi kah kindlaks, et spidomeetri mittetöötamises on ikkagi süüdi puruks tross mitte tigu. Selgus kohe, kui nipli sealt esiaratta küljes oleva suporti küljest maha keerasime ja tross eraldus. Trossi jala jätsime sisse ning ratast ringi ajades see ka ringi pöörles ilusti.

A ja see müstiline vigur "karbuss", sellega pidi kah kõik korras olema. Sest tühikäigul tuksub kenasti.

Ainus tõsisem probleem - seesama sidur või siduritross. Heeblit vajutades ei liigu see mitte sujuvalt vaid kuidagi nõka-nõka, poob kinni. Ma ise sellest aru ei saanud aga spetsialisti käsi on spetsialisti käsi.

Millest ma aru sain, oli see, et esimene käik nagu ei võta alguses, kui kohapealt liikuma hakata. Tuurid lähevad üles aga käik ei lähe, ei ole sees. Ja siis ühelt maalt läraki võtab käigu taha ja viskub edasi ilge jõuga.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”