Nozzu Kawasaki KLR 650 (s.1999)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: Nozzu Kawasaki KLR 650 (s.1999)

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Nojah...ma olen siin oma peas momentvõtme puudumist vabandanud sellega, et kui nüüd mõelda vanakooli mehhaaniku (mida ma küll kuskilt otsast ei ole) arhetüübi peale.
No teate küll...Easy Rider, Hell Angels, The Wild One, noh, selline lõhkiste teksade, õlise särgi ning suunurgas tolkneva sigaretiga tüübi peale, siis vaevalt too oleks tsikliremondi pooleli jätnud hüüatusega: "Mehed, kurat, oot, kus mu momentvõti on?"

Ehk siis on ilmselt suurusjärk rohkem mehhaanikuid, kes tunnetuse ning õlanjuutoni abil polte kinni väänavad kui neid, kes selleks täppistööriistu kasutavad.

Tõsi jah, et sinnamaani jõudmiseks ja sellise vilumuse saavutamiseks kulub ilmselt aastaid garaažis ning hulka puruks keeratud metalli. A noh, lihtsamad tööd Ducatiga olen kah pea aegu ilma polte purustamata ära teinud. Ainult siduri bleedimis nipli olengi ainsana puruks keeranud. Ja seda kah, mitte kinni vaid lahti keerates.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”