Õnnetused mootorratastega 2021.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Õnnetused mootorratastega 2021.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

yeekim kirjutas: 31 Aug 2021, 09:30
mx77 kirjutas: 31 Aug 2021, 09:28
Nozzu kirjutas: 30 Aug 2021, 23:03

Postimehes juba esimesed fotod kah.
Päris raju laks ikka.
https://www.postimees.ee/7326784/tartum ... ks-inimest

Praeguseks kogutud info põhjal kaldus Ülenurme poolt Roiu suunas liikunud sõiduauto BMW vastassuunavöödisse ja põrkas kokku mootorrattaga. Mootorratast juhtinud 17-aastane noormees ja 15-aastane kaasreisijast tüdruk hukkusid sündmuskohal.

Kaastunne kõigile, keda puudutab.

Ma väga loodan, et algatatkse kriminaalasi ja süüdlane saab väljateenitud karistuse. Auto ei kaldu ise vastasuunavööndisse. Siiber rsk neist rooli taga mobiili näppivatest eitedest.

Hukkunuga õnnetuste korral algatatakse ALATI krim.asi!

Kaastunne :(

Just ALGATATAKSE, aga millega see lõppeb on üldjuhul naljanumber. Pigem ei hakkagi keegi neid karistusi nö preventatiivse meetmena tõsiselt võtma, sest need ei ole karistused. Stiilis nagu oli nõuka ajal parteist välja viskamine väga karm karistus.
Ma ka ei suuda mõista, mis paneb auto kalduma vastassuuna vööndisse, kui seda ei tee juht oma tegvuse või tegvusetusega. Ehk istudes rooli võtad sa endale vastutuse selle eest mis edasi toimuma hakkab. Kui teed seda stiilis,et mul poogen, siis peakski reaalne karistus järgnema.
Kedagi see karistus enam tagsi ei too,aga kui sellisele asjale ei järgne midagi, siis pole ka teistel motti midagi teha, et nii ei juhtuks.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”