Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Tõuksid, elektritsiklid, alkovaba õlu ja kumminaised. Elektritsiklitest rääkimata. Ühesõnaga: maailm on hukas!

Lugemata postitus Postitas kaiman »

M.T. kirjutas: 10 Aug 2021, 21:53

Ma ei tea äkki olen liiga vähe joonud, a su postituse point jäi mul tabamata.
Pada ja katel selgituseks. Nii nagu on tõuksiga liiklejate hulgas igasuguseid, neid kes teevad seda mõistlikult ning enam-vähem reeglitest kinni peavad ja teine äärmus kel sügavalt pohh, nii on ka tsiklistide ridades. Siit siis see pada sõimab katelt mõttetera.
Kiivrid jne., olen ma miskit maha maganud ja jäänud märkamata, et tõuksiga on kiiver seadusega nõutud? Ja mida sa pidasid silmas - Tõuksid on saatanast ja on ebareaalne uskuda et need on lubatud üldse liiklusesse.?
Btw, mis selle Jõgevaga on?

Mis krdi pointi sa siin taga ajad,sai sulle lihtsas keeles vastatud et point on liiklus eeskirjades mida tõuksid ei valda,krt mismoodisinusugustele ümbernurga tegelastele veel peab puust ja punaselt seletama.ps.arvasin et sa jõgeva kutt,aga vahet pole terve eesti tõuksid oleks helsinkis mitte midagi.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”