Müratase mõõtmine ülevaatusel / DB-Killer

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Müratase mõõtmine ülevaatusel / DB-Killer

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

erkil kirjutas: 02 Aug 2021, 13:31
iSlanderEST kirjutas: 02 Aug 2021, 10:35

Sinna ma elusees enam tagasi ei lähe. Täiesti tehaseseades ratas ja tahtis läbi kukutada. Tema väide oli, et esindus ja maaletooja on mulle müünud EUs keelatud tuledega ratta. Ei suutnud isegi tema enda kolleeg teda ümber veenda.

Seal sõltub, kelle otsa satud. Üks härra tahab jah mõnikord tsikliomanikega vestelda, sõltub, kuidas tal tuju on. Muide, autodesse suhtub ta palju sõbralikumalt.
Mul oli samuti väike vestlus temaga tulede teemal. Vana arvas, et oleks jube äge, kui ma riputaks tagaporika külge ühe suure punase helkuri, sest muidu sõidavad öösel autojuhid tsiklile selga. Originaaltuled ei olnud argument, sest tulede sees olevast originaalist on ilmselgelt vähe! Lubasin siis mõelda sellele helkurile ja läksime rahumeelselt lahku. Korduvaid ega vigu ei vormistatud. Aasta tagasi selle helkuri puudumine ei olnud tema arvates probleem. Pole olnud ka edaspidi.

Mulle üritas ta väita, et autojuht ei saa aru kumba pidi mootorratas sõidab...
Sel aastal käisin Laagris Huskyga ja testiti kõike, tuled, pidurid jne. Aga ei otsitud vigu, vaid reaalselt vaadati, kas ratast on ohutu kasutada. Piduristendi kommenteerisid, et see pidurdamisetest on paras rehvi lõhkumine (kärnad oli all). Kui käeluu murdsin, siis sõber käis Twinniga seal ja taaskord väga OK suhtumine ja kiire vormistamine.

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”