Trans Euro Trail - TET

Kasutaja avatar

Teema algataja
romulus
Postitusi: 710
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas romulus »

Ma oma jutuga ka kindlasti ei tahtnud öelda, et see jupp välja peaks jääma. Lihtsalt, et kui on kahtlane koht, jaluta enne sisse uhamist läbi. Piusa raudeeäärsel rajal on võimalik pimesi uhades pea püstloodis seinast alla jõkke võimalik panna. Kurikuulsal raudteetammil on infotahvli juures kõrgust miski paarkend meetrit. Neid kohti kus hätta jääda, on palju. See vast ongi too "adventure" osa.

Kaardi peal ju hoiatus võiks olla, aga veits kahtlane, et seda keegi tähele paneb. Siin üks näide, et ei tasu midagi eeldada:

https://youtu.be/eaxbMswyCEk

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”