Trans Euro Trail - TET

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Get real, ma ei räägi endurost, ammugi hard-endurost, vaid tavalisest 90ndate aastate mammutist suht alla keskmiste oskustega lohhiga seal seljas. Endurorada käiks sikk-sakina viis korda sellest kaldast üles ja alla :) Suht arusaamatu on see suhtumine, et kogu värk peab olema ühtlaselt leige ja misiganes ratastel kultuurimajadega läbitav - mis sellest muutub, kui keegi joonega võrreldes paar versta ringi sõidab? Kaardil olev joon ei tähenda, et selle sajaprotsendiline läbimine on kohustuslik, igaüks peab ikka oskama ise enda võimeid ja piire hinnata ning vajadusel tagasi keerata. Ja no üldse ei tasu uisapäisa nina telefonis kihutada, mul on näiteks kaks korda juhtunud, et keegi on "ammu peas"-tüüpi rajalõigust kraavi läbi kaevanud, mida nähes on pidurdamisega oioi kui kiireks läinud, seda küll mitte TET-il.

Anoh ma otseselt ei tahtnud mingit hirmsat vaidlust üles keerata, vaid lihtsalt kuna kolm inimest avaldas arvamust ühtepidi, siis tundus oluline, et ka vastupidine hääl kirja saaks. Ja noh konkreetses kohas pole kahjuks käinud veel, aga seda kiunu et "lihtsamaks, lihtsamaks" kostab viimasel ajal juba iga lombi ja rööpa ja põlvekõrguse tõusu kohta, absurdne nac minuarust.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”