Trans Euro Trail - TET

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2209
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 246 korda
Tänatud: 562 korda

Re: Trans Euro Trail - TET

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Minu isiklik tagasihoidlik arvamus on, et mitte midagi ei tohiks välja jätta puhtalt selle pärast, et kellegi jaoks on see liiga raske, porine, väsitav jne, sest see võtab otseselt ära informatsiooni ja sõidunaudingut nende jaoks, kelle jaoks probleemi pole. Eestis on 36000+km avalikke teid, kus saab oma lenksust numbrini ADV-poest ADV-kulinaid täis riputatud ADV-ratta vabalt nii tolmuseks teha, et linnas keegi ei saa arugi, et sa tegelt ringiga läksid :D Ja ootamatusi võib ette tulla igal pool, ei ole väga realistlik iga veidi sügavama lombi juurde kaardile linnukest panna, et "mõtle nüüd järgi", "omal vastutusel" jne, kellelgi pole ju eales aega neid jälgida, hea kui joonelegi seitsmel korral kümnest pihta saab. Tundub rohkem sellise turvateatri maiguga, "a ma ju ütlesin!"

Lihtsalt edaspidi teate, et enne järsust mäest alla sõitmist tasub kindlaks teha, mis see plaan B võiks olla, kui sealt enam tuldud teed mööda tagasi üles ei saa. Ärge küsige, kuidas mina seda õppisin :wack:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”