Anna teed maanteel sõitjatele
-
- Toetajaliige
- Postitusi: 7412
- Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
- Tsikkel: Yamaha TDM 850
- Asukoht: Harjumaa, Saue vald
- Tänanud: 1992 korda
- Tänatud: 585 korda
Re: Anna teed maanteel sõitjatele
Spoiler
mx77 kirjutas: ↑03 Mai 2021, 10:08Assamait kirjutas: ↑03 Mai 2021, 09:47Selle kanama viadukti võiks MNT eksami kavast välistada
Ei hakka oma ca 10 aasta tagusest B-kati eksamist pikalt heietama, aga kuradi eksamineerijal oli märkus, et ma seda põiekas-rampi 90ga ei sõitnud! Just ramp ringteelt Saue poolt Pärnu mntle Tallinna poole. Sõitsin täna ka seda... No ei näe alust eksamineerija mölale, et ma seda rampi oleks pidanud 90ga sõitma. Minu ees sõitis auto seda 50-60ga, no ei hakanud parem jalg ja rusikas sügelema... No kohe üldse mitte... Ma ei tea, mis autoga seda rampi 90ga sõidaks... Caterhamiga?
Sa oleks võinud auto seisma jätta ja paluda eksamineerijal ette näidata
Ma olen seda proovinud kunagi max kiirusega võtta - ca 90 see ongi tavalise sõiduatoga. Ja siis ka oli pidev kummivilin ja korralik kangutamine rooli taga.
No 60+ on seal pigem juba selline üle keskmise juhi sõit ja enamus sõidab pigem 40-50 seal. Need mahasõidud seal mõlemad suht ühe geomeetriaga. Äkki õpetaja pidas silmas,et kiirendus rajal tuleb 90 sisse võtta enne kui vasakule reastuma hakata?
Kuna see viadukt ka minu igapäeva tee,siis seal suht tavaline,et kohe kui pidev joon lõppeb kangutatakse nii 50-70 rauas vasakule. Ma saan oma autoga raja lõpni lastes linnapoole minnes(kus rada on pikem) kaugelt üle lubatud 110 sisse ja Pärnu poole minnes saab ka 110 vabalt sisse.Eksamil vast max 90 lubatud ka sel teel?
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.