missugune mullafrees?

Kasutaja avatar

tito
Postitusi: 741
Liitunud: 07 Juun 2013, 08:38
Tsikkel: Suzuki DR-Z
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 63 korda

Re: missugune mullafrees?

Lugemata postitus Postitas tito »

Spoiler
pühak kirjutas: 15 Apr 2021, 11:03

Mul vennanaine toimetab küll mullafreesiga iga aasta. Aga ta on suure kondiga inime kah. Ei mäletagi enam, on tal Honda või Husqvarna :D Kuskilt messilt kunagi ammu ostis, minu teada pole midagi lagunenud.
Üks sugulane ostis alles hiljuti ka omale mullafreesi. Käisin temaga kaasas, kui ta valis ja müüja ütles ausalt välja, et praegu enam pole nendel markidel eriti muud tähtsust, kui disaini teema. Mootorid ja reduktorid pidi kõigil sama suurusega aparaatidel üsna samad olema.
Olen ise paar korda venna freesi proovinud. Uudismaad sellega ei tee ja kui aiamaa on ikka väga umbrohtu kasvanud ja muidu kinni vajunud, siis ei tule frees ka sellega toime. Aga iga-aastane regulaarne harimine sujub küll. Umbrohu juurikad korjab kenasti maa seest välja, aga soovitav on töö ajal nuga kaasas kanda, et saab sellega aegajalt võlli ümber kerinud juurikad ära lõigata.

Mu pildil vasakul nurgas juurikad, kakkus masin maast välja, nii et pärast vaid kokku korjamise rõõm :D
Honda ja Husqvarna ka muidugi mõistlikud valikud, aga hinnatundlikus on teema :mrgreen:
https://hondacenter.ee/toode/ff-300/

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”