Husqvarna 701 Enduro, uued tuuled puhuvad


sdr1290
Postitusi: 439
Liitunud: 26 Apr 2017, 11:18
Tänatud: 7 korda

Re: Husqvarna 701 Enduro, uued tuuled puhuvad

Lugemata postitus Postitas sdr1290 »

Spoiler
villy kirjutas: 05 Apr 2021, 13:19
sdr1290 kirjutas: 05 Apr 2021, 13:08

No kui Su eesmärk on mudas ja liivas mütata, mida mina isiklikult 701'ga võimalusel vältisin, siis Sul vale tsikkel ju - ka karvasem rehv ei päästa sellisel juhul 701 kaalu eest... :D See on ka ilmselt kõige olulisem põhjus, miks mina tänasel päeval enam 701 omanik ei ole. :)

Julgen vastu vaielda. Just sõitsime @iSlanderEST kahekesi(Tal 701) kevadisel TET trassil(loe muda, jäine kruus jms)

Mul D952 all ja tal isegi MT21-st palju karvasem Mitas E12+ ja väga suur vahe oli ikka, kuidas teel püsisid ja kust vaevata läbi said.

Mul olid enne just Motoz Rallz-d all ja nendega ei anna üldse võrrelda, ikka väga palju kehvem ja libedam oli. Kurvides lihsalt lendas tagaots minema Rallz-dega ligasel teel. Ma ei räägi siin tõukerattaga mudas kõnnikiirusel plätserdamisest vaid ikka sõidust kus kurvid jne. =)

Eesmärk ei ole mudas spetsiaalselt sõita aga nt Eesti TET on suht vahelduvate oludega ja hea on naeratada enne mudast/liivast kohta, mitte sees kinni istuda ja palvetada, et see ruttu läbi saaks. Samuti lubab karvasem rehv hoopis teisi kiiruseid mudasel teel ja maanteel saab legaalsetel kiirustel ja üle selle kenasti hakkama.

MT21 ei ole proovinud aga kui seda raske võsas maha saada siis jätan vast vahele =)

Ega keegi ju ei seagi kahtluse all tõsiasja, et karvasem rehv on pehmel pinnasel parem ja seda ka 701 all.
Kahtlemata on D952, mis ju olemuselt krossirehv, pehmel pinnasel võrreldamatult parem kui MT21.
Minu väide oli, et ega karvasem rehv ei tee veel 701 kaalu olematuks - ja nagu öeldakse, iga töö jaoks olgu ikka õige tööriist.
Kuna ma ise pikaotsa mees ei ole ja minu soov oli samuti teelt eimesel võimalusel metsa ära keerata, siis selle asemel, et hakata krossirehvidega 701-st tegema midagi sellist, milleks ta tegelikult loodud ei ole, otsustasin mina hoopis tsiklit vahetada ja olen oma otsusega väga rahul.
Aga ärge mõistke mind valesti - 701 on suurepärane ratas ja siiani mulle väga hingelähedane. :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”