Moto-GPS mobiiltelefoni baasil


morse
Postitusi: 1389
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Moto-GPS mobiiltelefoni baasil

Lugemata postitus Postitas morse »

urmas66 kirjutas: 17 Mär 2021, 20:40

Mul pole tsikli peal ega ka mujal ükski katki läinud. Meil rekkades tahvlid 10,1 samasuguse jala peal ja juba mitu aastat kasutuses. No ei ole ükski katki läinud.
See Kyosera dokk oli tegelikult natuke teise ehitusega ka kui need muud hoidjad.
Võibolla tõesti krossika peale või mingile edurokale, millega mudas hullatakse pole need sobivad, aga ilmselt tagasihoidlikumale kasutajale on seal asja küll ja veel.

Selle konkreetse hoidja kohta võib küll öelda, et tsiklile ei sobi. Vahet pole kas enduurokas või mis. Nagu ütlesin, siis vead olid järgmised:

  • Kinni hoidis kehvalt (ei julgeks tänaval sõita, enduurost rääkimata)
  • Lahti lastes haakis kuidagi kaane taha ja ühel hetkel tegi sinna mõra sisse (disainiviga)
  • Kaasa pandud 5V laadija oli ilge kobakas aga telot ära laadida ei suutnud
  • Klemmid lagunesid kohe ära ja kriipisid telefoni taga olevatelt klemmidelt vase maha (enduuroka peal juhtus see kähku, tänaval oleks juhtnud natukese aja pärast).

Et ma ei eita sinu rekka ja tsikli postiviivset kogemust teist tüüpi ilma laadimiseta hoidjatega. Aga ma usun, et ma oma elus vähemalt klemmidega Broditi toodet küll enam näha ei tahaks...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”