Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Kasutaja avatar

jesse
Postitusi: 386
Liitunud: 09 Aug 2007, 14:23
Tsikkel: DragStar1100 Custom; SR500/BSA
Asukoht: Tallinn-Võru
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas jesse »

Ka mina olen tänulik Christophile telefonivestluste eest, kus on mulle selgitanud olusid ja ohtusid. Ja ta ongi omamoodi vanakooli mees, kes ei lase pähe istuda ja toob sind hetkeemotsioonist maa peale tagasi. Võibolla liigagi realistlik - vahel võib ka jopata, aga tema sellist mängu mängida ei taha. Ärgu ta solvugu, aga tema kirja- ja kõnepildist ei pruugi alati 1:1le aru saada - tema eesti keel on küll hea, aga vahel läheb tõlkes nihkesse. Seda ei saa pahaks panna. Ma kuulasin tema soovitused ära, koostööks ei läinud, aga samas oli väga maapeale toov vestlus.

Rockhell - ei tee ka sind maha. Võibolla sinul juhtuski see et liigse eufooria keskel läks teievaheline jutt veidi nihkesse. Arusaadav. Ja mulle meeldib, et sa rõhutad ka seda, et soovitad inimestel sellest loost õppida. Et ostuhuvilised oskaks toojatega asju edaspidi täpsemalt kokku leppida. "Kauba peale" fraas tähendab tõesti eestlastel et see on tasuta kauba peale.

Nii et - õpime kõik sellest juhtumist ja ärme teineteise peale viha pea. See juhtum on kõigile tulevastele ostjatele tasuta lisatarkus nüüd.

Star-Riders Estonia
SREU #0319
Current: SR500/BSA GoldStar; Husqvarna mod. 27; BMW R100/7
Previously: DragStar Custom 1100; BMW R100
56 670 801

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”