Telk motomatkaks

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3140
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ranel »

Vali, mida vali, aga ära võtta tunneltelki.
Mul nn kuppel, sõbral tunnel. Näen seda vaeva vahel kõrvalt.

Kuppeltelgiga kui vaiad maa sisse ei lähe, siis mis seal ikka. Viskad kola telki ja hoiab paigal.
Tunneltelgiga oled sunnitud vaiad maa sisse saama.

Ühekohalist ära osta. Kuhugi peab varustus ka ära mahtuma.

Mina ostsin kunagi @[mention]ats30[/mention] soovitusel Coleman Tatra 3. Kui üks kaar poleks kohe alguses katki läinud, siis annaks hindeks 8/10.
Leiab neid hinnaga 190-289 eur(matkasport näiteks kallim hind)

Mis mulle selle telgi juures meeldib on püstitamise kiirus, vihmakindlus, putukakindlus, telgis sees imeõhuke alusriie vms, vaikus tuule käes, tuule on telk üksinda püstitatav, konks laes lambi jaoks ning panipaigad, eeskorda(sinna on hea panna porised jalatsid ja ei määri telki seest ära.
Lisaks saab vihma korral eeskojas süüa teha. Täpselt paras 2 inimese jaoks, üksi telgis olles motomatkal on ruumi, et ööseks asju kuivama panna.

Mis mulle ei meeldi see, et sisemine riie vms võiks sees rohkem pingul olla, sest 183cm pikkuse juures ulatub telgis olles vastu magamiskotti.

Originaalkotti ei kasuta ja selle asemel on suur 50l kott, kuhu pakib telgi sekundites sisse.

https://vihulamoto.ee/?p=1087

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”