Talverehvid


Dusterx
Postitusi: 422
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Talverehvid

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Minu kogemus k60'ga kannatab sõita ka miinuskraadidega ning koju kannatab veereda ka 10cm lumega, kõige libedam on lörtsiga, kui tegu on juba -kraadiga, siis saab vaikselt sõita. Selles suhtes see m+s märgis seal päris kägu ei aja. Dunlop trailmax on mul siiani parima pidamisega märja asfaldi rehv olnud, kuid tatine muru, muda ja ennekõike külm hävitavad selle rehvi omadused täielikult, külm kaotab ka maxxise kärnaliste pidamise totaalselt.
Parimad tulemused ilma naastudeta olen saanud vanakooli rehvidest või nende tänapäeva versioonidest: Mõtle iz 18-19 tolli originaalrehvide ja nende tänaste (vist mitas toodang) kloonide peale, jäävad pehmeks, muster kannatab kõike ja kui ikka on puudu, siis aitab ka tiigriga lamelliks laskmine. Väiksematel tsiklitel olen kasutanud hiina mopeedide rehve, ka väga hea pidamisega ning 16" olen ainukese hea variandi leidnud delta/kärurehvi analoogid. Kasutasin mingi hetk ka 17" tehases naastutatud rehvi (vist oli heidenau või trelleborg) kuid see oli oluliselt kesisem, kui hiina mopeedirehv. Reeglina hiinakaid kasutades on nende mõõtmed kitsavõitu ehk siis kasutan tagarehvi ees ja taha leiutan miskit muud...Ehk on sellest kellegile abi, kasutan tsikleid aastaringselt külavahel lõbusõitudeks ja poeskäimiseks. Naastutamise fänn ei ole eriti olnud, sest kallis ning tulem on teoreetiline just asfaldil kaotatud pidamise pärast.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rehvid, rehvid, rehvid”