Õhksoojuspump


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas will111 »

lembit, mida seal peaks niiväga öelda olema? esimeses või ühes esimeses postides, mis ma siia teemasse tegin, ütlesin ma kõik sisulise ja vajaliku omalt poolt ära ÕÕ paigalduse kohta ära! kes tahab, see loeb, mõtleb ja teeb omad järeldused...kes arvab, et will on loll ja ei tea millestki midagi...see jääb seda arvama foorumi lõpuni ja mul on täiesti sügav pohh. aga kordan, minu jutt käis paigaldusest...mind ei huvita mingi mõttetu vaidlus selle üle, kelle till on pikem ja kes siin arvab, et just temal on see kõige parem firma. tuleks endale teadvustada, et kõik arvamused mis sa kuskilt foorumist saad on subjektiivsed. tunned puudust sellest, et ma oma seadet või mõnda konkreetset tootjat siin teemas teavani kiitnud ei ole? see oleks sinu meelest sisukas ja teemakohane? no kahju jah, sest ma ei ole selline naiivitar arvamaks, et on olemas mingi ultimate parim seade või tootja. neid häid on mitmeid, nii on see alati olnud ja nii see ilmselt alatiseks jääb.

kui endale pumpa valisin siis otsisin kõigi huvipakkuvate mudelite kohta välja võimalikult detailsed ja täpsed tootja specid, uurisin ja võrdlesin neid. võimaluse korral vaatasin lisaks ka scanoffice või mõne muu testija reaalseid andmeid. miskit muud väga vaadata ega millestki muust seal lähtuda ei ole. muidugi lõpuks tasuks alati jälgida ka hinda, sest imeväike võit kasuteguris ilmselt ei teeni end tagasi terve masina eluea jooksul kui just pump koguaeg täie vilega ei uha. tehnikamaailm on ka võrrelnud ja testinud pumpasid, seal on hinnatud ka igasuguseid muid asju peale cop'i/efektiivsuse...kes tahab sisulist infot asja kohta see ilmselt leiab ka selle netist üles.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”