Õhksoojuspump

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas M.T. »

kaimex kirjutas: 25 Okt 2020, 10:55

Selle peaks soojustagastusega vent lahendama. Endal ka plaanis korralik õhuvaheti panna. Siis naine vb jätab aknad rahule :D

Ps: kaks venti ja üks kuba võin täitsa suure määra kuupmeetreid välja lükata. Oleneb muidugi ka palju kodus süüa teha jne...

Ei pruugi. Mul põrandaküte ja soojustagastusega vent, mis töötab 70+ L/sek tempos, aga naise sõnyl ikka õhku pole. Eks üheks põhjuseks ka antud kombost tulenev probleem - liig madal õhuniiskus kütteperioodil.

Kui sisse miski õhku ei lükka või aken kinni, siis korralik kubu tekitab elamisse päris hea vaakumi. Ma olen üritanud oma naisele seda lihtsa näitega selgitada, aga no mõni ei tahagi aru saada hoolimata korduvatest näidetest. Ikka on vastus “mis sa tahad öelda, et kõik teevad söögitegemiseks akna lahti ja blabla. Mus sellest vendist siis kasu on jne.”. Ega kui inimene ei taha mõista lihtsat füüsikat, siis pole mõtet energiat kulutada ja teha see aken ise kahti kubu töötamise ajaks. Hea oleks muidugi, kui vent automaatselt selkeks ajaks sissepuhet tõstaks.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”