Õhksoojuspump

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas: 25 Okt 2020, 10:44
urmas66 kirjutas: 25 Okt 2020, 10:24
Madlobster kirjutas: 25 Okt 2020, 10:13

Noh jah ma ei ole ise kogenud ega ka enne kuskilt kuulnud, et nn. ÕÕ õhukvaliteediga midagi halba teeks.

Nagu juba eelpool mainisin,et seletada ei oska ,aga tajutav on. Tõenäoliselt ta õhku ikka liigselt kuivatab, kui seadmed töötavad nn vaikses reziimis, siis väljuv õhk on üsna kuum. Seade puhub ju ülivähesel määral ja ilmselt kütmiseks peab siis ka õhk soojem olema. Kui mul kabinetis on vaikne režiim peal, siis vist meetri kauguselt ei ole tunda mingit erilist õhu liikumist.Uues hoomes ei tule muidugi ka kuskilt seintest ja lagedest lisaõhku peale ka. Jääb ainult aknad avada.

Ma pigem arvan, et küsimus ei ole selles ÕÕ´s. Suvel ÕÕ´d ei kasutatud ja aknaid avati tihti vs külmade tulekuga pandi tööle ÕÕ ja aknaid nii tihti enam ei avatud. Valemist võib rahulikult välja võtta ÕÕ ja alles jääb tegelik halva kvaliteediga siseõhu põhjus.

Mul kodus põrandaküte ja sundventi ei ole,on väljatõmme kahest vannitoast ja köögi kubust. Samas pole ka üldse sellist probleemi. Ma ise arvan,et põranda küttel on põranda temp keskmiselt mingi 23-25kraadi juures ja see ei tekita sellist asja. Muidugi see minu arvamus ja ei oma teaduslikku tõestust.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”