Õhksoojuspump

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

will111 kirjutas: 24 Okt 2020, 16:22

Täiesti umbluu arusaam asjast ikka. Raske on isegi ette kujutada mis mõttekäigu kaudu selline järelduseni saaks jõuda. Õhku ringi liigutava masina point ongi see...et ta liigutab sul seda sooja õhku RINGI. Ehk kui on õhuringlus tagatud siis ei jää ka ruumid "mugavamaks" ja "ebamugavamaks".
Ma peaks ikka puhta loll peast olema kui hakkaks igasse ruumi...sealhulgas magamistuppa näiteks omale eraldi õhksoojuspumpa toppima. Raske oleks välja mõelda hullemat ideed, tõepoolest.

Will mul on maja üks korrus 213 ruutu L-kujuline hoone, seleta kuidas seal üks Õ-Õ seade saaks seda maja kütta. Otsa tubades oli isegi põrandaküttega algul tükk sättimist,et temp paras oleks. Mul on ka maja keskel üks seade jahutamiseks. Kui uksed vahelt lahti ja kui ventika põhja keerad hommikul kodust lahkudes ning paned +18 peale,siis on maja õhtul koju tulles mugavalt jahe igal pool. Samas ma ei kujuta ette,et see kodus olles tugevlt puhuks. Külm liigub muideks hppois paremini ,sest tetavasti vajub alla ja ka liikuv inimene liigutab õhku. Ma tean seda puhtalt oma kogemusest,sest mul on need kõik lahendused omal olemas. Osad tööl,osad kodus. Küte peab olema ikka suhteliselt hääletu muidu pole see enam kodu,kus elada, vaid tehas.
Umbluu on pigem siis kui räägid teoreetiliselt ja praktiline kogemus puudub.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”