Õhksoojuspump


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas will111 »

siit teemast on arenenud ikka päris...hmm, huvitavaid seisukohti välja peale seda kui ma ahjuga kütmist, selle soodsat hinda ja efektiivsust puudutasin :D
kõige pullim on muidugi lugeda seda tuhameeste kaadri juttu, eile sain lausa õhtu otsa naerda. jääb mulje nagu mõnedki härrad oleksid oma nooruspõlves töötanud auschwitzis :D vot seal olid tõesti võimsad ahjud ja tuhka tekkis päevas ikka nii, et vennad lappasid vahetpidamata. eks selline asi jääb tõesti eluks ajaks meelde...

paari sõnaga enda ahju kütmisest. esiteks kuna on ikkagi kombineeritud küte siis on mul täitsa savi kui tihti või kui palju ma seda ahju kütan, aga ma kütan seda talvel külmemal ajal kas kord päevas või kord üle kahe päeva. noh, viimase täie puid ostsin üleeelmise aasta sügisel vist. ladusin neid tõesti riita, sellele kulus umbes 4-5h ma arvan. riidast tuppa "vedama" ma ei pea. kui kasutada maja ehitades mõistust siis saab teha ka nii, et riidast ahju juurde on sisuliselt vaid tõstmise küsimus. mis tuhavedamist puudutab siis see on selline tegevus, mis poleks mulle vist meeldegi tulnud kui siin suured ahjukütte ässad ei oleks värvikaid kirjeldusi letti löönud. tõesti, umbes nii 20-25 ahjutäie järel võtan tuhatünni, viin õue ja keeran lõkkeaseme peale tühjaks. see tähendab siis umbes nii kuu või pooleteise tagant keskmiselt. JÕHKER töö...ma ei tea tõesti kaua ma niimoodi suudan!

aga mugavusehärradele küsimus, kes teie tilli õhtuti puhtaks peseb? kas lähete vannituppa käed taskus seisma, tuleb naine, koorib riidest lahti ja hakkab küürima? :D päris tüütu ja tülikas töö ju?! või näiteks, kes toidu lusikaga suhu tõstab? mõtle kui palju energiat sellele igapäevaselt kulub, mis elu see selline on...



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”