Õhksoojuspump


roadriders
Postitusi: 82
Liitunud: 17 Veebr 2004, 12:24
Tsikkel: Gold Wing 1500 SE
Tänatud: 20 korda

Re: Õhksoojuspump

Lugemata postitus Postitas roadriders »

mx77 kirjutas: 23 Okt 2020, 08:59

Endal Tulikivi ahi, gaasikatlaga vesipõrandaküte ja garaazis ka õhksoojuspump (totter oleks seal vesipõrandaküte sisselülitada, kuigi selline võimalus on).

Kusjuures see tundub eriti rumal küttelahendus olema sinu poolt. Vesipõrandakõte on pika reageerimisajaga ja üldiselt soovitatakse tema puhul suuri temperatuurimuutusi vältida.
Kui sa oma ahju soojaks kütad, siis põrandaküte hakkab ennas maha keerama (kui sul on termostaatidega küte) ja selleks ajaks kui ahi on jahe on ka põrnad jahe. Samas ilma termostaatideta põrnadaküte on puhas raiskamine.

Kallis sõber. Sa vist ei saanud aru minu postituse mõttest. Küsimus oli ülemõistuse raskest ja vaevarikkast ahjuga seonduvast probleemist, mitte minu kütteefektiivsusest. Aga et sa rahulikut oma päevaga edasi saaks minna, siis võin sind rahustada. Ma ei kasuta ahju igapäevaseks kütmiseks. See on talvel nii paar korda nädalas rohkem meeleolu loomiseks.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”