Kas keegi pakub tsikli "ostuabi" teenust ... kontroll+transport


eetarga
Postitusi: 778
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Kas keegi pakub tsikli "ostuabi" teenust ... kontroll+transport

Lugemata postitus Postitas eetarga »

A.

aeg transpordiks. Google arvab sõiduajaks edasi-tagasi 11 tundi, eeldusel, et ühtegi peatust pole ning kogu aja sõidetakse lubatud maksimumkiirusel. Mitte väham, kui 13 tundi. Keskmiselt 10h/tund oleks päris õigalne. =130€
aeg ülevaatuseks, tingimiseks, sinuga konsulteerimiseks, ostu vormistamiseks, laadimiseks ja mahalaadimiseks. Kokku 3h. 15€/h oleks õiglane = 45€
kütus min 650km läbimiseks (Google maps annab 613 km, see on liiga täpne), 82€
sõiduki kulumaterjalid, õli, rehvid jms: 0.020€/km = 13€
auto+haagise pilet edasi-tagasi=30€ (kaubiku saab üle ~ 18€ eest)
sõiduki üldamortisatsiooni annab sõitja sulle kingituseks
KOKKU: 300€

Ma üldse ei saa aru, miks siin on kaks erinevaid asjad - mis Mr. Saaremaalt soovib - omavahel sidunud.Oleks mõistlik keegi otsida, kas eraisik või firma, kes vaatab tsikkel üle - ja kogu lugu. Hea vastuse puhul kiiver kaasa, bussi peale ja tsikkel on vist rattad alt ja jõuab vist siis ka Saaremaale.

B.

350 tahetakse ju juba saksast ratast saada koos ùlevaatamise ja tingimisega

350,- E on transpordiraha, ma vaatan nii kui nii kaup üle, aga ametlik ekspertiis maksab Saksast alates 75,- E. Tingimisvärgidega on vist nii, kui ma kauplen korralik midagi alla, siis mingi osa sellest ootan jootrahana.

C.

Saksast ei tooda ka ühte ratast korraga.

Ma toon ka tsiklid üksik kaupa, kui asukoht sobib ja ruum jääb üle kui me tuleme välismaalt Eestisse tagasi. Viimased tsiklid olid "viiruse tõttu" juba enam vähem tükitöö.

... ja Mr. Saaremaa soovin eriti edu - ja tahan veel mainida, et korralik kaup maksab, ja mingi põhjus peab olema, et antud tsikkel on "ülisoodne"....

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”