Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

saarlane kirjutas: 16 Juul 2020, 13:00

Tere!

Ei saand mitte vaiki olla. Teen nüüd natu antireklaami sellele Kloostrimetsa "ärile". Käisin seal kohal ca eelmise aasta oktoobris, mul oli vaja 3m pikka gaasitrossi oma projektile. Jätsin ühe originaali näidiseks. Leppisime kõik kokku, kus ja kuidas ja millal. Kahe nädala pärast valmis polnud, mingi tööriist olla katki, lubas nädala pärast, siis käisin kohal, lubas homseks, siis jälle homseks ( telefoni teel), ei midagi. Siis ootasin vist nädalakese, ei saanud meest enam ei telefoni teel helistades ega sõnumit saates kätte. Siis lugesin siin foorumist, et vahetavad asukohta, jnejne. Loobusin suhtlemisest ja sain oma jupid Kadaka tee kõrval asuvast motopoest (nime jään hetkel võlgu, neil mingi netipood kah), ise keerasin jupid kokku. Ei saanud kül teflonkõriga trossi, a hetkel töötab. Ehk jutu mõte: ma ei kujuta ette sellist "äri" ajamist. Kahju kohe...

Lugupidamisega Janis alias saarlane.

Ilmselt see asi nii ongi tänaseni. Tundub mingi tsükli teema moodi. Ühest teisest vene ratastega tegelevast kohast öeldi,et ta on nädalakese ära. Mul ka vene tehnikale ühtteist vaja. Tahtsin nö mõlema asjaga pöörduda. Ilmselt hea,et sinna ei saanud,muidu oleks veel nädalaid ostinguid ,et kas või näidiseks jäetud trosse kätte saada. Ma rohkem ei proovi ka.
Ega see mingi raketiteadus tegelikult pole,saan ka ise sellega hakkama(vanasti sai ned tehtud küll ja veel),aga kuna omal kõiki tööriistu pole,siis läheb lihtsalt enadal aega selle kõige kokku panemiseks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”