Saksamaalt uut mootorratast tooma.


eetarga
Postitusi: 779
Liitunud: 21 Mai 2013, 17:33
Tsikkel: Cagiva GC, Aprilia Tuareg
Asukoht: Viitina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 83 korda
Kontakt:

Re: Saksamaalt uut mootorratast tooma.

Lugemata postitus Postitas eetarga »

Tere tsiklirahvas - olen õnnelik tagasi ja loodan, et kõik tsiklisaajad on oma kaubaga rahul ja naudivad veel ilusad suvepäevad.

Saksa olukord on antud hetkel ikka suht Covid19 viiruse mõju alt. Otseselt mõjub seda ka minu tegevus - üks tulemus on transpordihinna väljakujundamine. Ütlen ausalt - varem oli seda teema suht paindlik, aga kahjuks nüüd ei ole enam seda võimalik. Alla 350,- Euro mina enam ei suuda toimetada - üks kõik kui suur ja mahukas śeda tsikkel ka on.

Lähiajala saan pakkuda:

esimene tiiru läbi Põhja Saksamaalt - tõmban joont - Berlin - Hannover - Dortmund - Bremen - Hamburg - 2 kohad

teine tiiru veidi hiljem - ristpidi läbi läbi terve Saksamaalt - Bodensee (järv) kuni Hamburgini välja.

Kontakt palun ainult telefooni teel viis6202212 - ja kui mobiil on väljas, siis palun SMS - mul on ka muu tegevus mis vajab tähelepanu.

btw. - tsiklite saabumisaeg Eestis ei ole enam nii kindel nagu varem - laevapilted on olemas - aga kajutikohad nappivad - selle pärast olen nüüd vahepeal Saksast natukene "grounded" :mrgreen:

Päike soovidest - eetarga/Christoph

Heilige Mutter von der gesegneten Beschleunigung, verlaß' uns jetzt nicht!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Teenused ja abi”