Kas A2 on 81kw?


will111
Postitusi: 5264
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 383 korda

Re: Kas A2 on 81kw?

Lugemata postitus Postitas will111 »

vtm, ma tegelikult rohkem ei viitsi sinuga vaielda selle üle, kas 1+1 ikkagi võrdub 2 või siiski mitte. no offence aga kui sa ei suuda või ei taha aru saada, et mootorratta ümber ehitamine konkreetse eesmärgiga, kus selle võimsust mingite kindlate meetodita abil mingi kindla määrani vähendatakse ongi PIIRAMINE...siis ma ei saa sind kahjuks aidata. samamoodi nagu ei saa lõpuks kedagi aidata aru saada, et 1+1=2. kes ei ole nõus, see ei ole nõus.
Muidugi kui sulle see konkreetne sõna või termin mis iganes põhjusel ei sobi siis sa võid seda nimetada kuidas iganes tahad või üldse nimetamata jätta. Mina püüdsin sulle selgitada, mida seaduses kirja pandud lausega sulle öeldakse võimsama tsikli ümberehitamise kontekstis. Aga nagu ka siin just post üleval pool veel kord eriti üksipulgi lahti seletati siis sisuliselt on kaks legaalset lahendust "tekitada", "võluda", "ehitada", "genereerida", "leiutada" jne omale A2 mootorratas, millestki sellisest mis algselt ei olnud A2 mootorratas.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”