Nägemata Eesti 2.0 motoorienteerumine 2020

Kasutaja avatar

iSlanderEST
Mode
Postitusi: 292
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L (Tank)
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Nägemata Eesti 2.0 motoorienteerumine 2020

Lugemata postitus Postitas iSlanderEST » 24 Mai 2020, 15:40

Nii, nagu lubatud siis "Prooviorienteerumine LH" reeglid:

Registreeri: https://forms.gle/k9eFWqojuuVbFmdb8

TEGU POLE VÕISTLUSEGA

Osalemiseks installeeri nutiseadmesse (iPhone/Android) Nutilogi nimeline äpp. Luba äpil enda asukohta jälgida ja valid sündmus “Prooviorienteerumine LH”, sisesta oma võistleja nimi. Aeg hakkab tiksuma, kui vajutad “START”. Igas kontrollpunktis (KP) tuleb vastata äpis esitatud küsimusele, vastuse variante on kuni 3. Osades punktides tuleb lihstalt ära märkida kohalolek. Vali õige vastus ja lohista see ekraanil vasakult paremale. NB! Kontrollpunkti fikseerimiseks pead olema vähemalt 50m radiuses kontrollpunktist. Kui oled oma võistluse lõpetanud, siis vali “Finish” ja "Leave Event". Kui ei ole jõudnud kõiki punkte ära võtta, siis on täiesti normaalne, et rakendus jääb näitama võtmata punkte ja aeg alles tiksub. Ole mureta, korraldaja vaatab ja fikseerib finishi aja ära. Äpp näitab korraldajale nii raja kui kiiruse. Palun ära ületa piirkiirust ja järgi kõiki liiklusseaduse punkte! Palun ära sõida selleks mitte ettenähtud kohtades (pargid, põllud, erateed).

Aeg: võistleja saab ise valida stardi aja, soovituslik on olla punktis kohapeal.

Toimumise aeg on 24 mai kell 9:00 – 7 juuni 2020 21:00. Rada tuleb läbida ühe päeva jooksul ja aega on selleks 4 tundi. Iga üle mindud minut annab 1 miinus punkti. Kokku on lisaaega 60 minutit. Aeg loetakse lõppenuks, kui valitakse “FINISH”

KP väärtus 100, jagatakse punktis kohal käinud sõitjate arvuga.
Rada on tehtud avalikele teedele
Ring on asfaltteel, kolmnurk on kerge kruusatee ja nelinurk on pikem kruusa tee.

Rada on mõeldud demomiseks, kuidas äpp töötab. Niiet kes plaanib sel aastal orienteeruma tulla aga tahaks enne teada, kuidas kõik toimib, siis nüüd on võimalus seda katsetada!Mine “Üritused”