Aita kasvatada järgmist maailmameistrit!

Kasutaja avatar

reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: Aita kasvatada järgmist maailmameistrit!

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Tere!
Pisike mure, et..."kes saaks rentida/laenata 1-päevaks st kas hommseks ehk esmaspäev 18.05 või teisipäev 19.05....väikest krossikat nt PW50 Yamaha või KTM mini aga ka väikest Hiinakat, et üks lasteaia viimase rühma poiss proovida saaks elu esimest motokrossi ratast. Mul endal on KTM50cm3 aga käidi perega vaatamas ja ehmatati ära, et "nii suur ja teeb nii kõva häält"...see lastevanemate arvamus ja poisil nutt väljas, et ei lubatagi. Ei tahaks lapsele pettumust valmistada ja lasta ikka korra proovida. Kõik varustus on mul endal pakkuda vb väikesi lase motokrossi saapaid läheks vaja nr30 jalale...mul endal 32,5 nr on pakkuda.
Et siis, kes sooviks olla abiks ala populariseerimisele...võtke ühendust nr:5169076 Rein ja noh päris Tallinna-Narva-Haapsalu kanti järgi ei oleks mõtet tulla(juhul kui ratas muidugi kauemaks nt 1-kuuks) minu juurde või kasutada ei jääks...siis küll tulen ise ka Eesti nö lõppu järele ja toon pärast tagasi.Aga ratas võiks asuda kas Lõuna-Eestis või kuni kesk-eestini.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”