Raynard sündroom ja mootorratta sõit.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Nozzu
Postitusi: 928
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Honda CRF300L
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Re: Raynard sündroom ja mootorratta sõit.

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

M.T. kirjutas: 06 Mai 2020, 10:43
Nozzu kirjutas: 06 Mai 2020, 09:31

Pärast nelja tundi pusimist ja kolme alkoholivaba õlut sai siis installitud Oxfordi Premium Retro rutskasoojendused.

No oleks võtnud korrektse õlle, mitte kalja, siis oleks oluliselt kiiremini läinud. Või siis vähemalt tundunud, et aeg läheb kiiremini :mrgreen:

Eks ta ole :bsmile:
A mul oli mingi illusioon, et keeran käpe rutskad külge ja lähen teen kohe proovisõidu. Noh, ei läinud päris nii jah kuna kella kahest öösel enam ei viitsinud seiklema minna.
Pealegi, nagu selgus, et liim, sunnik, tahabki kuivada vähemalt 24 tundi, nii nagu instruktsioonis kirjas. Nagu sai selgeks järgmisel hommikul, kui sõtma minnes siduri poolne rutska ümber halja toru pöörlema kippus ja heebli liikumsit takistas.

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”