Sõidueksami sooritamine?


pleks
Toetajaliige
Postitusi: 16
Liitunud: 02 Sept 2013, 15:24
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 4 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas pleks »

mart63 kirjutas: 05 Mai 2020, 13:58

Kuidas eksamiaega broneerida saab?
Autokooli kaudu ei saa, sest koolis käisin 9a tagasi, ma tahan lihtsalt A2->A uuendada. Büroos regada ei saa, sest bürood on kinni. E-teeninduses said vähemalt eelmine aasta veel regada vaid A-kat esmataotlejad, aga mitte olemsolevalt kangemale A-katile soovijad.. Minusugune sai vaid korduvalt helistada, seejärel mõne vaba aja tekkides kohe büroosse kohale minna ja loota, et on veel alles on - kohale jõudmise ajaks oli alati juba läinud, üks kord kõigest 10min reageerimisaja järel.
Lõiv makstud suvi 2019, läheb enne hapuks, kui riigilt teenust saan.. :wack:

Ma küll ei teinud nii ammu ei omandanud A2 aga piisavalt ammu siiski. Eile tegin siis kategooria tõusuks eksami.
Toimisin nii: vaidlesin umbes terve talve MNT ametiga emaili teel, kuna kellel on aega sinna kohale minna ja noh telefoni eelistan veel vähem - ühtegi märki ei jää maha. Lõpuks sain siis avalduse digitaalselt esitatud. (saatsin digitaalselt allkirjastatud avalduse ning maksin riigilõivud). Edasi pöördusin autokooli poole, kes mind suunas järgmise juurde ning see omakorda kolmanda juurde. Lõpuks Autosõit pakkus mulle siis 60 EUR'ise tasu eest võimalust eksamile saada. See 60 EUR on siis mõeldud ratta rendiks jne. Kuigi tegin eksami oma rattaga, siis pikalt ka ei mõelnud - eelmine sügis tegi patrull viisaka hoiatuse ja ning soovituse: enam mitte sõita vale kat. rattaga :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”