Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3140
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas ranel »

Mul Louise põhjal odav hind juba olemas. Kui tahab keegi Eesti kaupmeestest tahab selle ostu omale saada, siis info olemas ja taggitud kaupmehed.
Kui keegi ei paku samaväärset hinda, siis ei juhtu minu jaoks sellest mitte kui midagi.
Kuna ma ei ela Tallinnas, siis minu jaoks käib ostmine pm samamoodi ikka kas ostan Tallinnast või kusagilt kaugelt maalt.

Spoiler
joekas kirjutas: 03 Mai 2020, 22:18

Siia rumalate küsimuste alla kirjutad, et kaupmehed Sinuga ühendust võtaksid?

ranel kirjutas: 03 Mai 2020, 16:05
franz125 kirjutas: 03 Mai 2020, 15:52
ranel kirjutas: 03 Mai 2020, 14:11

Üks rumal küsimus siia vahepeale. Kuna piirid kinni, siis tahaks oma vanale XL600v 92a Transalpile originaalketijooksu suveks panna. Kas Eesti kaupmehed teevad ka sellist hinda või tuleb ikka Saksast tellida? Ilma kusagil hinda spetsiaalselt anudes/lunimata näen letikaid ~ 150 eur Eestis.
D.I.D ketijooks kasutades kupongi tuleb 92 eur koos kulleriga koju.

https://www.louis.eu/artikel/did-chain- ... r=10048043

Kui mõni kaupmees tunneb end sellest puudutatuna ja pakub d.id-i ketti, siis võib kirjutada ja jätab raha Eesti kaupmehele.

Ma alles Louisist tellisin,mingi nädalaga oli kaup kohal.

Ma olen samamoodi Saksast tellinud, aga kuna hetkel kogu see majandus kiratseb, siis äkki mõni kohalik motokaupmees kohendab oma hindasid vastavalt mujalt pakutavale netipoodlusesele ja jääb raha pigem Eesti kaupmehele. :bsmile: Heategevust ei hakka tegema makstes kõvasti üle, aga kui sama hinnaga saab, siis miks mitte Eestist osta.

Kui midagi ei pakuta, siis tuleb taaskord Saksast tellida. Igaljuhul, kel huvi, siis PS-i sõnum ja võtan juba edasi ametliku meili kaudu ühendust.

@StreetMoto
@Motomarket
@MOTODEPOO

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”