Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Lugemata postitus Postitas franz125 »

RasmusL kirjutas: 19 Apr 2020, 11:49
franz125 kirjutas: 19 Apr 2020, 09:31

siis kaob ära ka vajadus käia Soomes seadistamas.

Selgita rumalale,kas eestis ei osanud keegi justnimelt PC-d häälestada dünos või millest see vajadus ära kadus.Ega MS ju ka ennast ei häälesta.Vahet ju pole mis programmi nuppe krutid.

Eesti dünos polnud isegi Map andurit kust täpset rõhku näha vaid seda vaadati ratta enda kella pealt ehk siis pm seadistati puusalt. Sellised tonnised turbo r4 pillid käiks seal pingis kohe laiali. Ma nüüd ei räägi korke tegemistest vaid sellest teisest dünost. Tema vist samuti turbokaid ei seadista. Nii et jah, eestis ei osata siiamaani pc seadistada viimase vindini, mingi algelise seade vb saab jah tehtud et rahulikult töristada. Ja minu jutt puudutab just turbo rattaid mitte vabalthingavaid. Suur vahe on ka ajudes mida seadistada. Iga düno operaator
On ikkagi spetsialiseerunud teatud programmile/dele mitte, et oskab kindlalt neid kõiki mis maailmas leidub. Juhtajusid on ikka üsna mitmeid saada tänapäeval. Minu otsus oli nimelt see, et kui miskit vaja parandada, ei pea ma jälle soomest tagasi vedama tartusse ning siis tagasi sinna. Igakord kestab asi nädalaid+ et seal on juba kuu ajaline järjekord. Las oma küla mees tegutseb. Pc on enivei kiviaeg ka, tuleb edasi liikuda. Soome dünomees soovitas Haltech Elite 2500, kuid vkm-i uksi ma küll kulutama ei hakka.

Et siis põhjusmõtteliselt on Tartus olemas aju,mees ja düno?



Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”