"Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 16:20
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 15:45

teeb tegelt meele mõrudaks

Noh jah :D
Ma pole siiani nii põhjalikult nende toimetamisi jälginud.
Minul isiklikult on täitsa savi, mis pilt seal oli, mis sõnum seal oli või mis pilte ja sõnumeid nad edaspidi panevad. Ei tunne ennast ei häirituna ega trollituna vms (lihtsalt tekkis uudsimu viimase pakkumise järsu lõppemise kohta)

Aga termin Motodepoo püsiklient on nüüd käinud läbi nii fb foorumis kui ka siin ja jälle uudsimust küsin, kas püsiklient ostab iga nädal mingi toote sealt või siis kui oled näiteks viie aasta jooksul kaks korda külastanud või, mis see püsiklient on?
Noh lihtsalt tundus, et kui ennast püsikliendiks pidama hakata siis on suurem õigus "kiisupildi" pihta tuld anda.

Õigus on kõigil "tuld anda või arvamust avaldada" olenemat sellest kes klient või mitte, selle väljatoomise eesmärk on siiski juhtida tähelepanu asjale, et mõnigi klient valib oma järjekordse ostu tegemisel siis vb teise poe ja see on antud juhul siis Motodepood ennast soosiv ja toetav vihje. Kui arvad, et kaupmeest ei huvita kliendi arvamus siis sa vast antud alaga ei tegele.

Ma ei tea mis sinu jaoks täpselt püsiklient on ja EUR-si üles lugema hakata on suht mõttetu, eks see on personaalne arvamus, olen sealt iga aasta korduvalt midagi ostnud, soovitanud samuti seda poodi kõigile.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”