"Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Ain »

MOTODEPOO kirjutas: 07 Apr 2020, 17:55
Spoiler

Mulle "meeldib" kõige rohkem see tulemus kuhu erinevate seadust tundvate jms. "motoentusiastide" aruteluga selles asjas jõuti! Sügav kummardus! Millegipärast see meenutab mulle seda uut piduritesti teemat ülevaatusel mille ümber on samuti suur tants lahti läinud.. :D
Igaks juhuks mainin, et Motodepoo on siin kõik minuarust õieti teinud ja soovis ainult parimat!

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Ain kirjutas: 13 Apr 2020, 15:58

Mulle "meeldib" kõige rohkem see tulemus kuhu erinevate seadust tundvate jms. "motoentusiastide" aruteluga selles asjas jõuti! Sügav kummardus! Millegipärast see meenutab mulle seda uut piduritesti teemat ülevaatusel mille ümber on samuti suur tants lahti läinud.. :D
Igaks juhuks mainin, et Motodepoo on siin kõik minuarust õieti teinud ja soovis ainult parimat!

Mis seal error lõpuks oli, et asi ei sobinud?

Mina lugesin algusest peale, et tegemist on "tööpakkumisega", mitte mingi ametliku alltöövõtu või muu sellise jamaga..
:wack:

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ei tea, kas kuskil on olemas sotsiaalmeedia-turundajate aabits, kus kõik need standardnipid kirjas on, aga see "pakume x... vabandust, me ei saa x pakkuda, sest (alati anonüümseks jääv) võimuesindaja y keelas ära, aga nüüd jätkub tavaline jaga-ja-võida"-skeem satub isiklikult minu tähelepanuorbiidile juba viiendat-kuuendat korda. Ja ma ilmselt olen kõigest heal juhul keskmine FB tarbija ning instasse ainult postitan :) See planeeritakse algusest peale nii, reaalselt pole mingit tähtsust, mida keegi teeb või ei tee - eesmärk on lihtsalt igasugu "kuradi lumehelbekesed"-tüüpi seltskonda käima vändata. Igav ja ebaoriginaalne.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Millest ma ilma jäin?
Mis selle pakkumisega siis valesti oli?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mnnigi ei saa aru jah. Ilmselt ei olnud ikka hea tdraama, kui sellest midagi kuulda pole olnud.
Ma ei saand aint aru, palju selle mootorite sissesõidu töö eest üldse palka pakuti? Ja mis aja jooksul selle ära pidi tegema?

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

300.- eest saad sõiduvarustust valida, see oli palgapakkumine.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mitte muumigi, varustust sai

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

no seda osa ma nägin jah, et kes "kasawaki ninad" sisse sõidab saab kolmesota eest poest nodi.
Aga mis siis nüüd juhtus?

Viimati muutis Madlobster, 13 Apr 2020, 21:45, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

A kui kaua?
Eeldan et nii head diiili need kapitalistid ei paku, et selle rattaga suviotsa viruringi vahet sõita saaks ja sealt omale sellega naisi koju vedada jõuaks.

Ai krt.. naisi tahaks küll.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

1000km

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

1000 jah, aga mis on ajaline piirang? Tuleb nädalaga ära sõita?

Kasutaja avatar

andryy
Postitusi: 562
Liitunud: 26 Nov 2005, 16:01
Tsikkel: Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas andryy »

Krl kirjutas: 14 Apr 2020, 04:54

1000 jah, aga mis on ajaline piirang? Tuleb nädalaga ära sõita?

Jep.

Easy Rider & Iron Butt
Ära sõida kiiremini kui sinu kaitseingel suudab lennata
CZ,Kawasaki ZX400,Honda CBR900RR,Honda X11,Suzuki DL650,BMW R1200GS,Triumph Tiger 800XC,Suzuki DL 1000 XT V-Strom
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Sattusin ka nüüd seda :-||| FB-s lugema :wack: Osadel seal ikka: a) on see lühiajaline karantiin juba päris karmi kahjustuse tekitanud - loodan, et eriolukord kiirelt lõppeb, vastasel korral on tagajärjed katastroofilised. b) ongi selline must-valge mõttemaailm ning huumorisoon väga ühes suunas vildakas - nende nähes ei julge jaanipäeval enam šašlõki pilti ka postitada.
Krt ma olen ikka sigaõnnelik inimene siin maamunal, et mul normaalsed sõbrad ja tuttavad on (w) :bsmile:

Kasutaja avatar

Bandit
Mode
Postitusi: 942
Liitunud: 13 Juul 2011, 17:27
Tsikkel: SV1000s // TigerXRx
Asukoht: TLN
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 24 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Bandit »

ära nii kriitiline ka ole, eks see reklaami pärast ikka ma arvan

Oman parempoolse lenksuga mootorratast.
O: Sinu katkise ratta. PSi.

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Spoiler
M.T. kirjutas: 14 Apr 2020, 11:51

Sattusin ka nüüd seda :-||| FB-s lugema :wack: Osadel seal ikka: a) on see lühiajaline karantiin juba päris karmi kahjustuse tekitanud - loodan, et eriolukord kiirelt lõppeb, vastasel korral on tagajärjed katastroofilised. b) ongi selline must-valge mõttemaailm ning huumorisoon väga ühes suunas vildakas - nende nähes ei julge jaanipäeval enam šašlõki pilti ka postitada.
Krt ma olen ikka sigaõnnelik inimene siin maamunal, et mul normaalsed sõbrad ja tuttavad on (w) :bsmile:

Eeldan et sa sattusid feminatside rünnaku tunnistajaks :D Virginia Woolfi grupis nüüd patsutavad iseendale õlale, et voh, sai jälle kibestumust välja elada.

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Krl »

Viidet krupile ja arutelule paluks.

Terv,
Daniil, Kuusalust.


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Spoiler
Krl kirjutas: 14 Apr 2020, 13:33

Viidet krupile ja arutelule paluks.

Terv,
Daniil, Kuusalust.

Grupp nimega "Virginia Woolf sind ei karda!". Ma kahjuks ei oska postitust siia linkida, aga natuke skrollides leiad üles. Põhiline sõda käib ikkagi motodepoo lehel nende mainitud postituste all.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

https://www.facebook.com/groups/WoolfEiKarda/

tänud hea soovituse eest, sain juba kiire pilguheite peale päris kõvasti naerda :D

Krl, sinule aga mõnus võimalus siin toetada feministeeriumi mõne mahlaka annetusega! :bsmile:


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Algul saad naerda, hiljem juba trauma. Ma tavaliselt tarvitan hommikuti, et vererõhk liiga madal ei oleks. Ulmelisi asju leiab sealt.

Spoiler
will111 kirjutas: 14 Apr 2020, 14:43

https://www.facebook.com/groups/WoolfEiKarda/

tänud hea soovituse eest, sain juba kiire pilguheite peale päris kõvasti naerda :D

Krl, sinule aga mõnus võimalus siin toetada feministeeriumi mõne mahlaka annetusega! :bsmile:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Lasin diagonaalis siis MD fb lehel olevast kiunust pilgu üle, 90% joorupi põhjustajaks on mingi peaveaga (fb´s pandud diagnoss) "Kairi" (päris nimi toimetusele teada)
Erilist toetust tema seisukoht küll ei leidnud :D aga jutupõhjal võis järeldada, et tegemist on MD võtmekliendiga (vähemalt tema enda arust) kellel on õigus mingi pildi eemaldamist nõuda ning pead valutada, millal küll "onu Heinode" põlvkond (need keda pilt ei häiri) otsa saab (ma isegi ei mäleta, mis pilt seal oli)
Töökoha ebaseaduslikuse vms jura esimese hooga ei leidnud

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Enne kui motodepoo järgmise teema ära kustutab FB-s :wack: panen siis siia ka oma arvamuse

Iseenesest mõistan, et igasugune tähelepanu on hea ja täidab PR eesmärke.
Siiski, kunagisest asjalikust asutusest, kelle reklaam ja kommunikatsioon oli alati konkreetne, täpne, on saanud klientide tähelepanu ja huviga trolliv ettevõte, kes korduvalt kasutab skandaalselt reklaami, saab tähelepanu ja siis vabandab mõne kiisupildiga.
Motodepoo oli üks väga vähestest, kes lubades nt 25% ale siis ka reaalselt saidki ale 25% alla turuhinna, nüüd on kommunikatsioon nii segane, et võimatu enam usaldada.
Olen olnud 10a+ püsiklient aga see teeb tegelt meele mõrudaks, lihtsalt mu arvamus aga tuleb vist siis aru saada, et see polegi enam see ettevõte, kes tegutses Depoos, siis töötas teine kaader koos Villu jt-ga. Aga see oleks ka ok, võiksite siis uue nime ka võtta. Motorahva trollid vms =)
Meenutame siis veidi hiljutisi südmusi

  1. 25 sept Motodepootika sääred, millest püksikud maas = (kindlasti saab kõlapinda ja inimesed vaidlevad objektiseerimise üle
    • kiisupildi "vabandus"
  2. 13. Reede ärevad päevad "Kõik poolmuidu, isegi tsiklid")
    • 2 p hiljem uus plakat kirjaga v.a. tsiklid
  3. Anname unistuste töö piloodile. Ratta sissesõit"(best stunt yet) Hullult kajastus, kõik räägivad
    • Oih vabandust see pole seaduslik(arvatavasti planeeritud või keegi ***)
    • Asendame naisepildiga, mis tähelepanu kõrvale juhib ja leiab taaskord muul teemal kõlapinda(JEE TOPELTPROMO!)
    • lisame nunnu vabanduspildi koos sarkastilise sõnumiga
      14.04 15:35 update
      -Oih tundub, et rahvas hakkab aru saama, et neid trollitakse -- OKOK anname siis päriselt ka tsiklid sissesõiduks aga igaks juhuks paneme mõnitava õlifiltri video .
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Huumorisoone puudumine ja soov igas asjas/pildis leida maailmas aktuaalseid valupunkte tõmbab mõnel juhtme ikka täitsa sõlme. Mingi hukkamõistev kommentaar oli “nojah, eks saalitäis rahvast naerab endiselt tordiga näkku/ jalaga tagumikku” naljade peale. Siis tekib küll küsimus, et kas maailmas tohibki enam millegi üle nalja teha? Vist mitte, sest iga huumori taga võib leida kellegi solvumise ja alavääristamise. Tõmbame siis mornilt edasi igasugu võrdõiguslaste, feministide, jne. rühmade heakskiidu saatel.
Kummaline, et mingi pilt (krt ma ei näinudki mis seal oli) tõmbas ühe isiku nii käima, aga samas temapoolne sildistamine “onuheino” oli ok. Mida krdit sa Heino nime mõnitad? (togi)


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas will111 »

Mina seal küll ühtegi naisepilti ei näinud. Oli mingi joonispilt kriipsujukudega. Kui sellise pildi lisamine leiab kõlapinda siis well done minumeelest. Aga kes käsib seda kommenteerima või selle üle arutama hakata?

Niinimet unistuste töö minu arusaamise järgi ju ka kellegile anti, lihtsalt loosi teel vist lõpuks. Kui hull kajastus siis hull kajastus...igaühe oma mure ja oma teha kui palju ta seda kajastab või sellest kuskil räägib. Mina olin ka alguses peaaegu vaimustuses, kuni lugesin jutu ilusti ise läbi ja sain teada, et tegelikult ikkagi palka ei maksta :D Siis sain aru, et ongi puhas turundus...aga ma sain sellest aru ilma mingeid järgnevaid faase ära ootamata ja LUGEDES TEKSTI LÄBI. ei tunne küll, et mind keegi kuidagi millestki tõmmanud oleks.

Mis kiisu või muid pilte keegi oma lehel avaldab või ei avalda on minumeelest selle lehe omaniku asi, mitte mingi kõiketeadjatest netikogukonna või ekstreemfeministude pea peale kukkumise klubi asi. Kui need kampaaniad ja asjad ei meeldi või ei sobi siis meil on ju täitsa avatud turg siin! Hääleta jalgadega, tee ise parem ja "sallivam" motopood või tee mida iganes. Milleks vinguda selle üle, et keegi oskab teha edukat kampaaniat???

Mina isiklikult pole ühegi kohaliku motopoe suurtoetaja, aga depoost olen ikka paaril korral mingeid varuosi ostnud ja ilusti kiirelt ning koheselt kätte saanud. Mingit probleemi suhtlemisel pole olnud ja kõik tundub väga pro. Samuti on depoo võimaldanud mul teha proovisõitu väga ägedate ratastega. Korralikku proovisõitu! Mis on minumeelest väga tänuväärne ja igati tervitatav. Seejuures ei olnud selle kampaania juures mingeid "peidetud nõkse". Läksid, võtsid ja sõitsid.

Nagu sealt facebooki kõrgelt kukkunud feministide postitustest ka selgelt näha oli siis põhjuse millegi üle vinguda leiab alati ja ükskõik kuskohast. Seekord leiti põhjus vinguda kriipsujuku pildi peale. Mõni üksiku inimese jaoks "stx tõsine teema", valdava enamuse jaoks korralik joke :D

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

villy kirjutas: 14 Apr 2020, 15:45

teeb tegelt meele mõrudaks

Noh jah :D
Ma pole siiani nii põhjalikult nende toimetamisi jälginud.
Minul isiklikult on täitsa savi, mis pilt seal oli (aga mis pilt seal oli? :) ), mis sõnum seal oli või mis pilte ja sõnumeid nad edaspidi panevad. Ei tunne ennast ei häirituna ega trollituna vms (lihtsalt tekkis uudsimu viimase pakkumise järsu lõppemise ja selle pika joorupi kohta)

Aga termin Motodepoo püsiklient on nüüd käinud läbi nii fb foorumis kui ka siin ja jälle uudsimust küsin, kas püsiklient ostab iga nädal mingi toote sealt või siis kui oled näiteks viie aasta jooksul kaks korda külastanud või, mis see püsiklient on?
Noh lihtsalt tundus, et kui ennast püsikliendiks pidama hakata siis on suurem õigus "kiisupildi" pihta tuld anda.

või kui nüüd need viimased nn PR kampaaniapildid ja hõiked on mõndadel normaalse elurütmi ja seedimise täitsa sassi ajand siis sellega seoses muutuvad MD teenused ja tooted kuidagi sitemaks? Või mis osa nüüd meele mõrusust põhjustab? Täitsa ausalt ei saa aru :wack: Kas MD peaks oma reklaamikampaaniad enne avaldamist kõikide "mõrumeeltega" kooskõlastama või mis see soov on?

Nii kaua kuni kodanikud MD´s ei tee midagi sellist, mis pälvib hoopis teistsuguseid teemaarendusi (õnnejumalad ja muud tünnmasterid) siis no tõesõna ei jää mul ükski külastus ega ost tegemata ühegi "kiisu" tõttu. (olen kaaa püsiklient, palju aastaid juba, olen ostnud motika ja varustuse ja muud pisinodi ja ostan edaspidi kaaa. Kas see lisab nüüd mulle kuidagi suuremat sõnaõigust või teeb mind kuidagi muud moodi paremaks arvamuseavaldajaks?)
Igatahes vaadates kõlapinda siis PR well dann :bsmile:

Viimati muutis Madlobster, 14 Apr 2020, 16:31, muudetud 1 kord kokku.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
will111 kirjutas: 14 Apr 2020, 16:15

Mina seal küll ühtegi naisepilti ei näinud. Oli mingi joonispilt kriipsujukudega. Kui sellise pildi lisamine leiab kõlapinda siis well done minumeelest. Aga kes käsib seda kommenteerima või selle üle arutama hakata?

Niinimet unistuste töö minu arusaamise järgi ju ka kellegile anti, lihtsalt loosi teel vist lõpuks. Kui hull kajastus siis hull kajastus...igaühe oma mure ja oma teha kui palju ta seda kajastab või sellest kuskil räägib. Mina olin ka alguses peaaegu vaimustuses, kuni lugesin jutu ilusti ise läbi ja sain teada, et tegelikult ikkagi palka ei maksta :D Siis sain aru, et ongi puhas turundus...aga ma sain sellest aru ilma mingeid järgnevaid faase ära ootamata ja LUGEDES TEKSTI LÄBI. ei tunne küll, et mind keegi kuidagi millestki tõmmanud oleks.

Mis kiisu või muid pilte keegi oma lehel avaldab või ei avalda on minumeelest selle lehe omaniku asi, mitte mingi kõiketeadjatest netikogukonna või ekstreemfeministude pea peale kukkumise klubi asi. Kui need kampaaniad ja asjad ei meeldi või ei sobi siis meil on ju täitsa avatud turg siin! Hääleta jalgadega, tee ise parem ja "sallivam" motopood või tee mida iganes. Milleks vinguda selle üle, et keegi oskab teha edukat kampaaniat???

Mina isiklikult pole ühegi kohaliku motopoe suurtoetaja, aga depoost olen ikka paaril korral mingeid varuosi ostnud ja ilusti kiirelt ning koheselt kätte saanud. Mingit probleemi suhtlemisel pole olnud ja kõik tundub väga pro. Samuti on depoo võimaldanud mul teha proovisõitu väga ägedate ratastega. Korralikku proovisõitu! Mis on minumeelest väga tänuväärne ja igati tervitatav. Seejuures ei olnud selle kampaania juures mingeid "peidetud nõkse". Läksid, võtsid ja sõitsid.

Nagu sealt facebooki kõrgelt kukkunud feministide postitustest ka selgelt näha oli siis põhjuse millegi üle vinguda leiab alati ja ükskõik kuskohast. Seekord leiti põhjus vinguda kriipsujuku pildi peale. Mõni üksiku inimese jaoks "stx tõsine teema", valdava enamuse jaoks korralik joke :D

Millele ma tähelepanu juhin on korduv muster, 1 eksitav reklaam, mis tekitab palju kõlapinda 2. Vabandus või tingimuste muutmine

Ma ei hakka arutama piltide sisu vms üle, vaid lihtsalt tõin välja mis reaktsiooni need tekitasid. Pole ma kirjutanud nende piltide alla nende sisu kohta kordagi varem :)

Unistuste töö ikkagi jäeti esialgselt ära, väidetavalt seoses sellega, et pole siiski seaduslik. Täna siiski muudeti arvamust.

Viimati muutis villy, 14 Apr 2020, 16:34, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 16:20
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 15:45

teeb tegelt meele mõrudaks

Noh jah :D
Ma pole siiani nii põhjalikult nende toimetamisi jälginud.
Minul isiklikult on täitsa savi, mis pilt seal oli, mis sõnum seal oli või mis pilte ja sõnumeid nad edaspidi panevad. Ei tunne ennast ei häirituna ega trollituna vms (lihtsalt tekkis uudsimu viimase pakkumise järsu lõppemise kohta)

Aga termin Motodepoo püsiklient on nüüd käinud läbi nii fb foorumis kui ka siin ja jälle uudsimust küsin, kas püsiklient ostab iga nädal mingi toote sealt või siis kui oled näiteks viie aasta jooksul kaks korda külastanud või, mis see püsiklient on?
Noh lihtsalt tundus, et kui ennast püsikliendiks pidama hakata siis on suurem õigus "kiisupildi" pihta tuld anda.

Õigus on kõigil "tuld anda või arvamust avaldada" olenemat sellest kes klient või mitte, selle väljatoomise eesmärk on siiski juhtida tähelepanu asjale, et mõnigi klient valib oma järjekordse ostu tegemisel siis vb teise poe ja see on antud juhul siis Motodepood ennast soosiv ja toetav vihje. Kui arvad, et kaupmeest ei huvita kliendi arvamus siis sa vast antud alaga ei tegele.

Ma ei tea mis sinu jaoks täpselt püsiklient on ja EUR-si üles lugema hakata on suht mõttetu, eks see on personaalne arvamus, olen sealt iga aasta korduvalt midagi ostnud, soovitanud samuti seda poodi kõigile.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

villy kirjutas: 14 Apr 2020, 16:30

olen sealt iga aasta korduvalt midagi ostnud, soovitanud samuti seda poodi kõigile.

No ja, kas õrnapõrnalistele närida antud "kõhulahtisti" teeb selle poe su jaoks kuidagi halvemaks?
Või tundus 300€ varustusega ja free benaga 1k km nii käega katsutava lõpuks ometi tätuva unistusena, et see tingimuste muutumine (ja kiisupilt) kogu maailm segi lõi?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Spoiler
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 15:45

Enne kui motodepoo järgmise teema ära kustutab FB-s :wack: panen siis siia ka oma arvamuse

Iseenesest mõistan, et igasugune tähelepanu on hea ja täidab PR eesmärke.
Siiski, kunagisest asjalikust asutusest, kelle reklaam ja kommunikatsioon oli alati konkreetne, täpne, on saanud klientide tähelepanu ja huviga trolliv ettevõte, kes korduvalt kasutab skandaalselt reklaami, saab tähelepanu ja siis vabandab mõne kiisupildiga.
Motodepoo oli üks väga vähestest, kes lubades nt 25% ale siis ka reaalselt saidki ale 25% alla turuhinna, nüüd on kommunikatsioon nii segane, et võimatu enam usaldada.
Olen olnud 10a+ püsiklient aga see teeb tegelt meele mõrudaks, lihtsalt mu arvamus aga tuleb vist siis aru saada, et see polegi enam see ettevõte, kes tegutses Depoos, siis töötas teine kaader koos Villu jt-ga. Aga see oleks ka ok, võiksite siis uue nime ka võtta. Motorahva trollid vms =)
Meenutame siis veidi hiljutisi südmusi

  1. 25 sept Motodepootika sääred, millest püksikud maas = (kindlasti saab kõlapinda ja inimesed vaidlevad objektiseerimise üle
    • kiisupildi "vabandus"
  2. 13. Reede ärevad päevad "Kõik poolmuidu, isegi tsiklid")
    • 2 p hiljem uus plakat kirjaga v.a. tsiklid
  3. Anname unistuste töö piloodile. Ratta sissesõit"(best stunt yet) Hullult kajastus, kõik räägivad
    • Oih vabandust see pole seaduslik(arvatavasti planeeritud või keegi ***)
    • Asendame naisepildiga, mis tähelepanu kõrvale juhib ja leiab taaskord muul teemal kõlapinda(JEE TOPELTPROMO!)
    • lisame nunnu vabanduspildi koos sarkastilise sõnumiga
      14.04 15:35 update
      -Oih tundub, et rahvas hakkab aru saama, et neid trollitakse -- OKOK anname siis päriselt ka tsiklid sissesõiduks aga igaks juhuks paneme mõnitava õlifiltri video .

Väga hea kokkuvõte! Tundub, et MD-l on majanduslikult "käpuli" kui nii odavalt tähelepanu otsitakse.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: "Tööpakkumisega" pole siin ammu midagi tegemist...

Lugemata postitus Postitas villy »

Spoiler
Madlobster kirjutas: 14 Apr 2020, 16:38
villy kirjutas: 14 Apr 2020, 16:30

olen sealt iga aasta korduvalt midagi ostnud, soovitanud samuti seda poodi kõigile.

No ja, kas õrnapõrnalistele närida antud "kõhulahtisti" teeb selle poe su jaoks kuidagi halvemaks?
Või tundus 300€ varustusega ja free benaga 1k km nii käega katsutava lõpuks ometi tätuva unistusena, et see tingimuste muutumine (ja kiisupilt) kogu maailm segi lõi?

Miks sa eeldad minu kohta asju, mida sa ei tea? Millegipärast arvad, et mu postitust ajendas isklik vimm selle vastu, et ma tasuta bena jne ei saanud haha. Ma isegi ei osalenud seal, sest see tööpakkumine ei olnud mulle huvitav. Need rattad ei paku huvi ja veeta suvel oma vaba aega tasakesi sisse sõites ratast, millega sõitmine mulle huvi ei paku tõesti ei tundu atraktiivne.

Saan aru, et mu arvamus ei ühti enamusega ja see on ok, peaksin selle tõttu vaikselt olema? XD

Mulle lihtsalt ei meeldinud selline korduv PR muster mida kirjeldasin.

Edit: katsu ikka teemas püsida, mitte ära kisu üksikuid detaile välja ja püüdes tekitada ebaõnnestunud väitega arutelu selle üle, et ma solvusin, et ei võitnud :mrgreen:

Viimati muutis villy, 14 Apr 2020, 17:05, muudetud 2 korda kokku.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”