Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7412
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1992 korda
Tänatud: 585 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ivoonu kirjutas: 14 Mär 2020, 07:33
Spoiler
Matm kirjutas: 13 Mär 2020, 23:36

Vaevalt, et siin kedagi selle ala septsialsiti leidub, aga mida arvate sellest kui seoses tee ümberehitusega saadeti Maanteeametist "krundijaotuskava", millel on tähistatud maa-ala, mida uus tee ja teepeenar hakkab hõlmama, "äralõikepindala xxx m2". On see pigem lihtsalt niisama infoks? Teel on niikuinii kummalegi poole 25 m ulatuses "avaliku kasutatava tee kaitsevöönd" ja seal oma tahtmist mööda midagi erilist niikuinii teha ei saa ja ei saa ju tee ehitusega seonduvat keelata ja see on krundi omamise algusest saadik teada.

Juhul kui tee reki jaoks on vaja omandada teega piirnevast kinnistust maad, siis krundijaotuskava alusel alustab Maanteeamet kinnistu omanikuga läbirääkimisi maa ostuks. Teinekord on krundijaotuskaval ette nähtud ainult raadamine, siis ei pruugita maad ära osta vaid lepitakse lihtsalt kokku tingimustes.

Mul oli ühes kohas mõlemad variandid ehk osa osteti vahetuse tehnguga ära(teiselt poolt anti sama väärtuse eest juurde) ja osa jäi kergliiklustee kõrvalolevaks haljasalaks, aga meie kinnistu osaks. Aga see teade ei ole ainult teadmiseks vaid tehing vormistati ikka notaris nagu kord ja kohus. Kulud kattis MNT. eks nad ise võatava ühendust ja saab ka keeldus,aga see teeb lihtsalt protsessi pikemaks ja tulemus on pigem endale kehvem.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”