Rumalad või segased küsimused jms

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Küljekohvrid

Lugemata postitus Postitas Luxor »

elar.vengerfeldt kirjutas: 28 Jaan 2020, 08:20

Tere

Paljudel matkalistel on kas plastikust või alumiiniumist küljekohvrid. Lihtsalt sportlikust huvist küsin, mida te seal hoiate? Kuna kohvrid teevad ratta nö laiaks ja kohmakas, kas ei piisa taha panna vaid top box ja sadulale a'la 60L veekindel kott ja kõik. Kuna enamus asju, nagu telk, magamiskott jne mahuvad ju ära.

Piisavalt rumal küsimus vist 🤪

Rumal oleks mitte küsida! Minu masinal on küljekohvrid juba masina külge integreeretatud. Väga hea - tagarehvi poolt üleskorjatud ökat ei peksa jalgade pääle. Sabakohver on ka olemas. Veidi naljakas näeb kogu see kompott välja, kuid äärmine praktilisus kaalub esteetilisuse üle. Esimene ja eelmine suvi sai enamasti sadulas elatudki. Kohvrites on statsionaarselt oma koha leidnud 2osaline vihmakas. Lisaks käterätik ja pudel joogivett. Vähesel tarvitamisel võiks viimase sisu iga paari päeva takka vahetada. Leiab veel lisapaari kindaid, sokke ja sõidukinnaste peale tõmmatavad kilekindad eriti vihmaste sõiduilmade jaoks. Sabakohvris on ilma kahjudeta ära veetud ka kilone kreemitort abikaasale - küljekohvrisse seda kokku ei voldi. Seega väga praktiline komplekt. Sõnnikut, küttepuid ja seanahka pole veel oma motikaga vedanud (eriti ei igatse ka)!



Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pühak »

Luxor kirjutas: 22 Jaan 2020, 15:18

Mingil müstilisel kombel kadus autol ära klaasipesupaagi kork. Täiteava väline läbimõõt on c 5,6 cm ja autoks Civic. Kas on kellegi midagi kirjeldusele vastavat ülearu?

Mul vedeleb kodus Kuusakoski ootel 92. aasta Civic. Äkki viitsid kindlaks teha, kas selle kork läheb. Ma nüüd pimedas ei viitsi tõesti vaatama minna ja homme päevavalges on raudselt meelest läinud. Kui sobib, siis postikulu eest saad või tule ise järgi. :D

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Pole küll eriti mototeema aga samas sobib siia nagu rusikas silmaauku - paarimees tunneb huvi, et kas selliseid väikseid ämblikke Eestis ka liigub:
https://www.kellfri.fi/kaivuulaite-atv
ja kuidas sellist asja üldse eesti keeles nimetatakse?

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Vint »

Järelveetav kopp.
Kui otsid Soomest siis hinattava kaivinkone, sest sealt neid enamjaolt tuuakse.
https://www.soov.ee/23831-jansen-miniek ... tails.html

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kiire olukorrakirjeldus(spekuleerimata, miks riik tavalist maksumaksjat nssib), on järgmine.

Olen ebay kaudu ühte ja sama tsikli juppi viimase aasta jooksul tellinud 3x. Erinevatelt müüjatelt. Ükski neist ei ole kohale jõudnud, kuid tracking näitab mingil ähmasel kujul ikka, et vähemalt Eestisse on see jõudnud. Tegemist on odava jupiga, seega pole paanitsenud ja olen lihtsalt uuesti proovinud(nüüd siis 3 korda). Kuid nüüd juba hakkab huvitav, et mida v**u siis ikkagi?? Et kas see konkreetne jupp tundub kellelegi nii kahtlane, et neid riiki ei lasta?

Kas kellelegi on kogemust, et kas kuhugi on võimalik/mõtet kirjutada, et kas minu nimele tulevaid pakke on blokeeritud/konfiskeeritud tollis? Maksu ja tolliametisse?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis jupiga siis tegu on?

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

will111 kirjutas: 02 Veebr 2020, 19:50

mis jupiga siis tegu on?

Pilt

Ja ennetades kommentaare, siis ma tean, et need ei sobi mootorratta keti küljes kasutamiseks(on muule projektile) ja küsimusele, et kas on mõtet neid üldse kuskilt tellida, kui depoost saaks ka ala viieka eest, siis sellele mul mingit vabandust ei ole.

Aga tahaks saada mingit vastust müsteeriumile, et t***, kuhu need kaovad. Kõik teised 100+ ebay tellimust hiinast on mulle alati kohale jõudnud ja neid nüüd 3tk järjest kaduma läinud. Erinevatelt müüjatelt.

Kasutaja avatar

Peet
Postitusi: 200
Liitunud: 21 Apr 2013, 14:38
Tsikkel: Tagaveoline
Asukoht: Tallinn/Soodla
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Peet »

Mingi "sorteerimiskeskuse" teema. Kaks viimast telefonide korpust tulid 2 kuud. Sellest ajast enamuse olid asjad Eestis.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Peet kirjutas: 02 Veebr 2020, 20:28

Mingi "sorteerimiskeskuse" teema. Kaks viimast telefonide korpust tulid 2 kuud. Sellest ajast enamuse olid asjad Eestis.

Ei pruukinud olla eestis,osad müüjad märgivad trackingusse nii,et omniva kodukas näitab,aga reaalselt pole see veel kohale jõudnudki. On ka mul selliseid probleeme olnud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Krl kirjutas: 02 Veebr 2020, 19:54
Spoiler
will111 kirjutas: 02 Veebr 2020, 19:50

mis jupiga siis tegu on?

Pilt

Ja ennetades kommentaare, siis ma tean, et need ei sobi mootorratta keti küljes kasutamiseks(on muule projektile) ja küsimusele, et kas on mõtet neid üldse kuskilt tellida, kui depoost saaks ka ala viieka eest, siis sellele mul mingit vabandust ei ole.

Aga tahaks saada mingit vastust müsteeriumile, et t***, kuhu need kaovad. Kõik teised 100+ ebay tellimust hiinast on mulle alati kohale jõudnud ja neid nüüd 3tk järjest kaduma läinud. Erinevatelt müüjatelt.

Rumal küsimus: Miks seda tsikli küljes kasutada ei saa (togi)

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

yeekim kirjutas: 02 Veebr 2020, 21:12

Rumal küsimus: Miks seda tsikli küljes kasutada ei saa (togi)

Saab ikka, aga päris tsiklimehed teavad rääkida, et kett peab ikka needitud olema.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Krl kirjutas: 02 Veebr 2020, 21:13
yeekim kirjutas: 02 Veebr 2020, 21:12

Rumal küsimus: Miks seda tsikli küljes kasutada ei saa (togi)

Saab ikka, aga päris tsiklimehed teavad rääkida, et kett peab ikka needitud olema.

Usud ka neid :nono:
On ka 850 ccm + masinatel edukalt kasutatud ilma probleemideta.

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Mul pole vaja neid uskuda, ega mitte uskuda. Mul ei ole seda lukku praegu ratta külge vaja ja kette olen ma niikuinii needituna kasutanud.
Loomulikult hoiab see ketti koos, kui see sinna panna. Ilmselt mingi oht jääb jah, et see klamber sealt ära kaob mingi hetk.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Black »

Krdi-krt, tulin just garaažist, üritasin ühel peres oleval RAV4-l tagapidureid liikuma panna. Ühel poolel supportit hoidvad liugursõrmed kinni mis kinni. Ühe meelitasin kenasti välja, teine, raibe, murdus ära...

Teab keegi, on neid eraldi müüa või peab koos raamiga ostma? Sisse jäänud sõrme tüüka ehk puuriks või leotaks ja krutiks välja.

Pilt Pilt

Edit: ise küsin, ise vastan: tundub, et olemas: https://www.ladu24.ee/toyota-varuosad/r ... dul-febest

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Üks sõrmedest ongi japsidel üldiselt soone ja kummi puhvriga. Kellel ülemine, kellel alumine.
Vana kättesaamiseks otsi kuskitl korralik põleti, kruustangid ja leia ohutu laskesektor. Ma olen suutnud ca 10 tk saata püssikuuli laadse heliga väga kaugele. Jääb igasugune puuriumine ja keber ära.
Ja kui soov puurida, siis vastassuunast ava, lööd torniga välja ja siis keevitusega täpp ette. Töötab.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Black »

Mis selle ühel sõrmel kummirõnga point olla võiks? Hoiab sadula võimalikku kolisemist ära? Vaatasin jah, et alumist pakutakse rõngasoonega.

Kuidas püssirohu sõrme taha saad, et kuumutades pulga kuulina välja lööb? :)

Panin ta eile õhtul püstiselt penetreeruvaga ligunema, lähen koputan õhtul kärni keskele, lasen mingi 4-5mm ava ja löön tagurpidi keermega kandilise torni sisse. Ehk hakkab juba kärnimisel liikuma. Ses mõttes poldist lihtsam, et saab ka telje suunas liikuma koputada. Päris põhjas ta pole.

Vaatasin, et terve remontkomplektina ostes (mida mul küll hetkel vaja pole, kuna väiksed poldid ja kummilutid on jumala ok) on tuubike määret ka kaasas. Tõenäoliselt siis samane white grease, mis seal juba kuivanuna sees ja mida liigagi tihti kuivanuna süüdistada tuleb. Paar tilka 5W30-t oleks ehk paremgi?


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas will111 »

sinna käib ikka väga paks määre. 5w30 pole küll mingit mõte piduritesse panna

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Ma ostsin endale Ladu24-st mingi aeg "liftime" varu TRW pidurimääret PFG110 ja tundub olema täitsa toimiv asi
Pilt
EDIT: Enne kokku panekut tasub sadula raamis need pulkade avad seest korralikult ära puhastada. Seda kummirõngast mis ühel poldil otsas oli ma tagasi ei pannud ja töötab suurepäraselt.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

joel
Postitusi: 1798
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 109 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas joel »

5w30 ära sinna kohe kindlasti pane. Pidurisüsteemis kasutatavad kummist tolmukaitsed (nii liugtappide "lõõtsad" kui ka kolvi tolmukate) ei talu mootoriõli. Punduvad üles. Been there, done that... Ise olen viimasel ajal nii liugtappidel kui tolmukatete soontes Würthi pidurivaseliini pruukinud.

Joel
Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Henn »

Millises foorumi alamteemas saab autot müüa? Kevad läheneb, vaja auto rahaks - raha tsikliks protsess käivitada. Kirbuturg?

Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Krl »

Kuidas kohalikus keeles neid tagurpidi puurivaid(left hand drill) puure nimetatakse ja kust osta saab? 3mm oleks vaja.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Henn kirjutas: 03 Veebr 2020, 15:19

Millises foorumi alamteemas saab autot müüa? Kevad läheneb, vaja auto rahaks - raha tsikliks protsess käivitada. Kirbuturg?

Kirbuturg on hea ja kindel valik.

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Küljekohvrid

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

elar.vengerfeldt kirjutas: 28 Jaan 2020, 08:20

Paljudel matkalistel on kas plastikust või alumiiniumist küljekohvrid. Lihtsalt sportlikust huvist küsin, mida te seal hoiate? Kuna kohvrid teevad ratta nö laiaks ja kohmakas, kas ei piisa taha panna vaid top box ja sadulale a'la 60L veekindel kott ja kõik. Kuna enamus asju, nagu telk, magamiskott jne mahuvad ju ära.

Sõidan 2x33L kohvriga (Kappa K33N), need veel erikujulised, niiet pakkimisega on paras tetris. Ja sabakohver veel.

1) Arvasin alguses ka, et teevad laiaks ja kohmakaks. Tegelikult harjub kiiresti ära ja peaaegu ei tunnegi. Enamasti nad pole laiemad kui lenks või peeglid. Täpselt üks kord, kus koduparklas tuli kahe pargitud auto vahelt läbi saada, võtsin kohvrid ära. :)

2) Nädalavahetusetripiks, ntx Hiiumaa-Saaremaa ringiks mahub ühte kohvri kõik vajalik telkimiseks ja kergemad vahetusriided/jalatsid. Teisse kotti vihmakiled/rehviparanduskomplekt ja jääb ruumi söögiks-joogiks. Seega sabakohver on täiesti tühi, sinna saab lukustada kiiver ja paagikott, kui linna peale jalutama lähen. Pluss varuruum. Peamine idee siis selles, et kõik mis tsiklil on, on luku taga - ei karda seda tänavale jätta. Palju kaaluvad asjad on hea panna külgkohvritesse, kus nad on madalamal ja paremini tsikliraami külge ühendatud.

3) Pikemaks tripiks läheb tõesti telkimisvärk sadulakotti. Siis jääb kohvridesse piisavalt ruumi, et mahutada ära kogu varustus ja saapad. Kiiver sabakotti. Vahetad tänavariietesse ära ja lähed jalutama või päevamatkale jne. Sadulakotis olevad asjad ei ole superkallid ja nende kaotamine ei ole hiigelmure - järgmisest sport directist saab uued asemele osta.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner


joha123
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Küljekohvrid

Lugemata postitus Postitas joha123 »

AnTyx kirjutas: 03 Veebr 2020, 16:42
Spoiler
elar.vengerfeldt kirjutas: 28 Jaan 2020, 08:20

Paljudel matkalistel on kas plastikust või alumiiniumist küljekohvrid. Lihtsalt sportlikust huvist küsin, mida te seal hoiate? Kuna kohvrid teevad ratta nö laiaks ja kohmakas, kas ei piisa taha panna vaid top box ja sadulale a'la 60L veekindel kott ja kõik. Kuna enamus asju, nagu telk, magamiskott jne mahuvad ju ära.

Sõidan 2x33L kohvriga (Kappa K33N), need veel erikujulised, niiet pakkimisega on paras tetris. Ja sabakohver veel.

1) Arvasin alguses ka, et teevad laiaks ja kohmakaks. Tegelikult harjub kiiresti ära ja peaaegu ei tunnegi. Enamasti nad pole laiemad kui lenks või peeglid. Täpselt üks kord, kus koduparklas tuli kahe pargitud auto vahelt läbi saada, võtsin kohvrid ära. :)

2) Nädalavahetusetripiks, ntx Hiiumaa-Saaremaa ringiks mahub ühte kohvri kõik vajalik telkimiseks ja kergemad vahetusriided/jalatsid. Teisse kotti vihmakiled/rehviparanduskomplekt ja jääb ruumi söögiks-joogiks. Seega sabakohver on täiesti tühi, sinna saab lukustada kiiver ja paagikott, kui linna peale jalutama lähen. Pluss varuruum. Peamine idee siis selles, et kõik mis tsiklil on, on luku taga - ei karda seda tänavale jätta. Palju kaaluvad asjad on hea panna külgkohvritesse, kus nad on madalamal ja paremini tsikliraami külge ühendatud.

3) Pikemaks tripiks läheb tõesti telkimisvärk sadulakotti. Siis jääb kohvridesse piisavalt ruumi, et mahutada ära kogu varustus ja saapad. Kiiver sabakotti. Vahetad tänavariietesse ära ja lähed jalutama või päevamatkale jne. Sadulakotis olevad asjad ei ole superkallid ja nende kaotamine ei ole hiigelmure - järgmisest sport directist saab uued asemele osta.

tegelt oleks hea kui saaksid realselt ära mõõta (kui kohvrid küljes) palju kohvrid laiemad on... vaatan hetkel mitut mudelit, KN33 on 31cm lai x2 + tsikkel raamiga on üle meetri vist?, lenksud 80cm+ nats peale . .. leidsin Givi 20cm laiusega kohvrid, kui need matemaatiliselt kokku panna, saaks ehk lenksuga võrdselt.... tsikliga kulgemise + oleks see, et mahud igalt poolt, kus lenks läbi läheb.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No see 10cm siia-sinna ei oma enam nii kriitilist tähtsust, nagunii sa ei saa neid kohvreid päris ära unustada - näiteks sinka-vonka kuskil ummikus aeledes need ikka takistavad üsna oluliselt, isegi kui "ainult" lenksulaiused.

Ma isiklikult müüsin küljekohvrid maha - rohkem ruumi kohvrites tähendab automaatselt seda, et tassid rohkem mingit mõttetut crapi kaasa, mida tegelikult vaja ei ole :)

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Krl kirjutas: 03 Veebr 2020, 16:06

Kuidas kohalikus keeles neid tagurpidi puurivaid(left hand drill) puure nimetatakse ja kust osta saab? 3mm oleks vaja.

Attila OÜ. Olemas.

Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Küljekohvrid

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

joha123 kirjutas: 03 Veebr 2020, 20:13

tegelt oleks hea kui saaksid realselt ära mõõta (kui kohvrid küljes) palju kohvrid laiemad on... vaatan hetkel mitut mudelit, KN33 on 31cm lai

Vaata nende kuju, kõige laiem koht läheb nö saba alla. Selle poolt on V35/K33 paremad kui need, mis lihtsalt vertikaalselt kinnituvad. Põhimõtteliselt sain nendega VFRiga edukalt filtreerida.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Küljekohvrid

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

joha123 kirjutas: 03 Veebr 2020, 20:13

.... tsikliga kulgemise + oleks see, et mahud igalt poolt, kus lenks läbi läheb.

See on siis ainult võimalik,kui sirgelt otse sõidad. Kohvrid on tagaratta kõrval ja seega peab sõidujoon juba väiksemagi pööramise juures natuke teine olema,kui ilma kohvriteta. Ma pole samas kuskil tundnud,et midagi oleks tegemata jäänud,sest kohvrid on küljes. No metsas ei ole küljekohvrid nii kui nii mõtekad,aga mujal sõimiseks pole ka mõtet üle mõelda.
Mul on Kappa 40l ja enne olid Givi32l, laius on ilmselt suht sama mõlemaga. Mõõtnud pole,aga on vist suts lenksust laiem. Mul tegelikult raamid ka natuke laiemalt(+2-3cm) ,kui peaks olema.
Mul samad külje kohvrid ja suht samamoodi ka kinnitatud

image.png
image.png (384.65 KiB) Vaadatud 1415 korda
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 881
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 400 korda
Tänatud: 57 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Liigitub ilmselgelt rumalate küsimsute alla aga...

Tahaks ratta paaki enne plastidipiga katmist puhtaks saada. Oluline on siis siinkohal mitte puhastada paaki mingit vaha sisaldava shampooniga, eksole. Ja eesmärk oleks lahtisest saastast, tolmust, kütusejääkidest, õlist ning rasvast puhas paak.

Seega, kas denatureeritud piiritus võiks selleks puhastustööks sobilik olla? Või tõmbab piiritus praegu paaki katva värvi (tavaline värv mitte kumm) mullitama (ei näe küll põhjust, miks peaks. Kui benss juba ei tee midagi, miks piiritus peaks...aga targem on ikkagi küsida. Isegi kui rumal küsimus on)?

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”