Andke nõu: akutööriistade valik

Kasutaja avatar

zidmänn
Postitusi: 85
Liitunud: 01 Mär 2009, 14:41
Tsikkel: Suzaki
Asukoht: Sinu selja taga
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Andke nõu: akutööriistade valik

Lugemata postitus Postitas zidmänn »

Olin ise samamoodi valiku ees, et millist teed pidi minna. Valisin oma töökotta Milwaukee kuna:

  1. Töö juures kasutati Milwaukee-d
  2. Üle tee sõber kasutas Milwaukee-d (vahest teeme koos mingeid haltuura käigus suuremaid tööotsi siis sai akusid vahetada jne..)
  3. Juhtus just kampaania olema + läbi töökoha sain veel soodsamalt
  4. Kui hakkad uurima MILLIST BRÄNDI VALIDA siis lähed peast lolliks ja kuna milwaukee kasuks oli olukord soodne siis ma ostsin lihtsalt ära.

Enne ostu ma ikka püüdsin uurida ja värkki aga siis üks ütleb makita akutrelli kohta hästi teine ütleb milwaukee oma kohta kehvasti aga vat akumutrikeeraja on milwaukeel parem jne....(tõin jämedad näited lihtsalt). Vaatasin veel tundide viisi youtube videoteste jne... :wack: :D ja no päeva lõpuks polnud ikkagi halli aimu.

Ma tulin lõpuks sellisele järeldusele, et kui sa võtad kõik tööriistad (trell, saag, mutrikeeraja jne..), paned ekselisse brändi kohta võrdlusesse - siis kõikide tööriistade keskmine, brändi kohta, tuleb sama. Ehk siis..., vali mingi bränd välja ja hakka otsast minema.

Vahepalaks - mis minul takistas valikut tegemast on see loll inimloomus või suhtumine "tahaks kõige paremat". Täpsemalt räägin nendest "näitajatest" kus ala. ühel brändil on 500 nm väänet aga teisel brändil, 502 nm väänet aga maksab ca. 100 eur rohkem. Ilmselgelt on ju see 2 nm väänet seda väärt :wack:.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”