Dualsport/adventure kotid
-
- Postitusi: 1455
- Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
- Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
- Tänanud: 291 korda
- Tänatud: 233 korda
Re: Dualsport/adventure kotid
ats30 kirjutas: ↑09 Veebr 2019, 14:13Spoiler
ElectroMoto kirjutas: ↑06 Veebr 2019, 08:41Mosko tegi lõpuks Euroopasse omale lao ära*. https://moskomoto.com/collections/motorcycle-luggage
Eestisse saatmine on 12 EURi! Tellisin just omale väikese sabakotirulli ja paagikoti. Saab näha, kas tuleb ka lubatud viie päevaga kohale ka.
*Päris 100% toodetest veel siin saadaval ei ole, aga listist on puudu vaid mõned üksikud tooted.
Need küljepealsed "piibrisabad" on täielik jura, jäävad igale poole kinni kitsastes oludes
Tsipa rasked on koos alusplaatidega
Paigaldasin just uuele rattale raame ja nüüd valin kotte. Olen nõus, et u. 4,5kg tundub ühe koti kohta nats raske - aga selle ma suudaks vist endale ära põhjendada, sest kinnitus tsiklile on nii mega mugav ja tugevust paistab ka kotil selle kaalu eest olema.
Ava palun natuke seda piibrisabade teemat. Piltidelt tundub küll jube lahe süsteem olema. Kas see okste taha kinni jäämine on pigem see probleem, et kotid polnud korralikult pingule tõmmatud või kui hull see asi on? Mul istuks need kotid enamvähem lenksu laiuselt... Kui nüüd uuesti peaksid valima, kas oleks mingi teine tootja, kelle kottidega Mosko asemel sõitu läheksid?
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.