hingega põlvekaitsmed

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Ma arvan, et need odavama otsa põlvetoed on suht enesepettus. Kui sa nad kätte võtad, siis ei teki küll sellist tunnet, et nad mingis situatsioonis tegelikku kaitse võiks pakkuda. Asi on ikka selleks liiga pehme ja vedel. Kusjuures ega nad siiski ka mingi odav lõbu ei ole.



Kasutaja avatar

dirtbikeman
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Mai 2007, 19:03
Asukoht: Tallinn

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas dirtbikeman »

Njh Asterisk on umbes 600$ + tellimiskulud ja see on kokku tublisti üle 7000.-, igaühel ei olegi võimalust siukseid tellida. Ma lihtsalt mõtlesin et milllega sõidavad Eestis B-grupi keskmised/esimesed vennad, vb ka A-grupi tagumised, A-grupi esiotsast ei hakka rääkima

Dirt Bike 110->Aquila Orion 250->Yamaha YZ 125 '06->Yamaha YZ 250F '08->Kawasaki KX 250F '10
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Minu tuttavad, keda ma tean sõidavad kõik asteriskide, pod-ide või cti-dega.
Tasuks kindlasti otsida ka korralikke kasuatauid, asteriski remondikomplekt maksab vist mingi 1000,-.
Tasub usa ebay-s oksjone jägida, või siis kohalikult turul maad kuulata, masu tõttu on paljud harrastuse lõpetanud.

Kasutaja avatar

Möku
Postitusi: 597
Liitunud: 23 Veebr 2007, 16:04

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Möku »

Ma tõstataks vana teema, et mida arvate EVS Vision põlvekatest, tean et nad ei pürgi CTi või Asteriski lähedalegi aga samas on nad ju oma hinnaklassis kõige paremad, alla selle hinna jäävad tavalised plastikud ja sellest üle(aga kahjuks liiga palju) juba korralikud braced.

Mina sõidan EVS Visionidega ja mind on kaitsnud seni hästi, (aga ma olen rohkem hardenduro wannabe kui päris sõitja). Ramost ostes tundusid need mõistlikumad, sest olid liigenditega ja tundusid jalas vähe kergemad ja ergonoomilisemad kui podid või misiganes need kümnetonnised proffidele mõeldud kaitsmed seal müügis olid. Müüja seletas, et külje peale jalga ära ei paina, aga vaat tagasipainde kaitset ei ole.

Nii et kolm aastat kasutanud ja ei kurda, aga kui täna poodi läheksin siis võtaksin vast ikka kõige täisulikumad. Iga vigastus läheb tegelikult kallimaks kui see kümnetonnine hinnavahe.

Usinus-Kasinus-Cosinus
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Selles mõttes on Mökul õigus. Igasugune põlvesidemete trauma võib lõppkokkuvõttes minna kalliks maksma. Ja põlved on sellised asjad mida on väga vilets parandada. Seega ikka tasuks võtta parimat.

Kasutaja avatar

Kangru
Postitusi: 422
Liitunud: 15 Juun 2007, 11:01
Tsikkel: Gas Gas 250 EC
Asukoht: Kiili vald

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Kangru »

Ostsin täna sellised. http://www.hebo.com/pimatges/gran/HE6319R.jpg
Tundusid proovimisel väga mugavad saab ilusti jalga liigutada kükki püsti. Põlve osas on ka küljepeal kaitsepadjad, kaasas mitu erinevat paksust. Vanad olid mul lihtsad plastmass kärakad kahe krõpsuga ümber sääre, lendasid igatahes pidulikult prügikasti peale viimast sõitu. Nädalavahetusel proovin siis uued järgi.

Kasutaja avatar

KoVaL73
Postitusi: 246
Liitunud: 30 Dets 2005, 13:28
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas KoVaL73 »

Tonjuh, sorry aga need on sul samasugused plastmasspilpad tegelikkuses. Sorry

Kasutaja avatar

zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Kes praegusel hetkel "täna" Eestis müüb ja millise hinnaga POD K300 põlvekaitsmeid?

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

zaazk kirjutas:

Kes praegusel hetkel "täna" Eestis müüb ja millise hinnaga POD K300 põlvekaitsmeid?

Ma võiks sulle pakkuda väga hästi hoitud ja väga heas seisukorras eelmise põlvkonna täiscarbonist POD-id hinnaga 320,- EUR (siis pea pool K300 hinnast)

Kasutaja avatar

zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas zaazk »

Kas oskate kommenteerida ka väheke odavama klassi põlvekaitsmeid nagu: SIXSIXONE 661 MX-3 ja EVS RS-8 MX

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

zaazk kirjutas:

Kas oskate kommenteerida ka väheke odavama klassi põlvekaitsmeid nagu: SIXSIXONE 661 MX-3 ja EVS RS-8 MX

minu meelest on need kõik paras enesepettus, eriti veel see 661, sest tal minu arust ei ole korralikku liigendit vaid ühe pöördepunktiga raam. Ja kuna inimese põlv liigu teistmoodi võib see pikapeale su põlve lihtsalt ära tappa.

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Kas oskate kommenteerida ka väheke odavama klassi põlvekaitsmeid nagu: SIXSIXONE 661 MX-3 ja EVS RS-8 MX

Parem kindlasti kui ilma liigendita põlvekas :D Aga asjast rääkides valiks siis pigem juba u. 60euri maksvad plastist korpuse ja liigendiga isendi või juba investeeriks korralikku carbon raamiga põlvekasse mis tunduvalt kallim. Kuid 100% kindel ei saa olla ühegi kaitsmega,et alati terveks jääd kukkumisel.

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

confident
Postitusi: 86
Liitunud: 18 Aug 2007, 14:32
Tsikkel: Suzuki GSX-R 750 K8
Asukoht: Saaremaa & Tallinn

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas confident »

Olen ise küll alles suht algaja krossisõitja, aga endale sai ostetud sellised kaitsmed http://www.thormx.ee/epood/detail/216-k ... t?sef=hcfp
Jalas päris mugavad, ei häiri ja loodan, et kaitsevad ka :)
Julgen küll soovitada, hind ka ju OK 8)

Suzuki GSX-R 750 K8
Jawa 634 1981.a
Kasutaja avatar

Lang
Postitusi: 873
Liitunud: 15 Jaan 2007, 22:12
Tsikkel: XV1700 RS WARRIOR
Asukoht: Pärnumaa

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Lang »

confident kirjutas:

Olen ise küll alles suht algaja krossisõitja, aga endale sai ostetud sellised kaitsmed http://www.thormx.ee/epood/detail/216-k ... t?sef=hcfp
Jalas päris mugavad, ei häiri ja loodan, et kaitsevad ka :)
Julgen küll soovitada, hind ka ju OK 8)

+1! Mul needsamad. Ise ka algaja ja neidsamu kasutanud algusest peale. Olen rahul. Tundusid hinna ja kvaliteedi suhtelt parim valik. Klambritega asisemad järgmine samm oli juba nii paarsada euri juba vähemalt. Thori omad aga mugavad, toetavad põlve hästi. Ühe suurema kukkumise ka üle elanud ja aitasid ilusti terveks jääda.

SREU #0273
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Seda muidugi neist thori omadest loota, et nad põlve toetaks igasuguste väändumiste ja murdumiste vastu on ikka väga naiivne. See ikka suht pehme plastikene , milest nad tehtud.

Kasutaja avatar

Lang
Postitusi: 873
Liitunud: 15 Jaan 2007, 22:12
Tsikkel: XV1700 RS WARRIOR
Asukoht: Pärnumaa

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Lang »

mx77 kirjutas:

Seda muidugi neist thori omadest loota, et nad põlve toetaks igasuguste väändumiste ja murdumiste vastu on ikka väga naiivne. See ikka suht pehme plastikene , milest nad tehtud.

Absoluutselt nõus. Aga kui rahakott pole puuga seljas ostad pigem need kui kõik muu mis teibiga ümber jala käivad.

SREU #0273
Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Eks kahe otsaga asi aga samas ei anna ükski kaitse 100% garantiid, ka põlveraudadega on murde ja nikastusi. Ise on kümmekond aastat kasutatud siin toodud thori laadseid kaitsmeid ja kukkumiste puhul on nii mitmelgi korral päästnud. Väänamist pole kordagi ette tulnud pigem ikka kukud põlvede peale, korra ka põlvega jalaraua otsa ja kaitsesid väga hästi selliste asjade eest.

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 709
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas daub »

Lang kirjutas:
confident kirjutas:

...Thori omad...

Kuidas nad astuda-istuda on? Ma tahaks oma tagumise istme okupandile kah vähe kaitset külge riputada, aga ta kohati jonnib vastu, et ebamugav jne. Kui nendega enam-vähem kõndida oleks, saaks äkki talle need meeldivaks teha...

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Loff »

Kas hingetuid põlvekaitsmeid ka on? Need hingega äkki solvuvad, või midagi. (togi)

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

confident
Postitusi: 86
Liitunud: 18 Aug 2007, 14:32
Tsikkel: Suzuki GSX-R 750 K8
Asukoht: Saaremaa & Tallinn

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas confident »

daub kirjutas:
Lang kirjutas:
confident kirjutas:

...Thori omad...

Kuidas nad astuda-istuda on? Ma tahaks oma tagumise istme okupandile kah vähe kaitset külge riputada, aga ta kohati jonnib vastu, et ebamugav jne. Kui nendega enam-vähem kõndida oleks, saaks äkki talle need meeldivaks teha...

Ise kasutan neid krossikaga sõites ja seal nad ei häiri.
Seda ei oska kommenteerida, et kuidas on tagumise istme peal nendega olla, arvan et pigem ikkagi ebamugav, kuna tagaistujal on jalad tavaliselt üsnagi kõverdatud ning siis nad võivad ikkagi häirima hakata.
See on minu arvamus :)

Suzuki GSX-R 750 K8
Jawa 634 1981.a

rolller
Postitusi: 154
Liitunud: 14 Mär 2007, 16:02
Tsikkel: TT600R
Asukoht: võru

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas rolller »

Kasutan ka neid thor omasid. Sõites on suhteliselt mugavad. Kõndides pmst ei tunnegi et peal on. Tõepoolest, väga palju nad siiski ei paindu, aga kuni 90 kraadini ei avalda märkimisväärset vastupanu :D Ühesõnaga, selle raha eest suhteliselt mõistlikud.

Kasutaja avatar

kiidrockk
Postitusi: 144
Liitunud: 28 Jaan 2007, 14:10
Asukoht: tallinn

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas kiidrockk »

kes Eestis müüb fox Pod K700 kaitsmeid?

hea, kui saaks proovida, suuruse tabeli järgi kipub L ja XL vahele jääma.

v-o saab keegi laenata proovimiseks (kohapeal, mitte sõitmiseks) enda selles suuruses kaitsmeid.

info oodatud.

life is what you make of it....
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

kiidrockk kirjutas:

kes Eestis müüb fox Pod K700 kaitsmeid?

Tondi Selveri kõrval Foxi poes.


Tanel.
Postitusi: 7
Liitunud: 29 Aug 2011, 22:59

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Tanel. »

Tere,
tõstaks korra vana teemat, äkki mõni teadjam viitsib paarile rumalale küsimusele vastata. Olen kaks aastat sõitnud endurokaga metsavahel ja mülgastes, kuid see aasta ostsin natuke parema ratta ja sellega seoses on läinud hoog suuremaks ja hüpped pikemaks ning arvan, et peaksin oma põlvi paremini kaitsma hakkama. Enda taset pean ikka väga algajaks.

Esimene küsimus on: kas on väga suur vahe odavamate hingedega põlvekaitsmete (EVS RS8, EVS AXIS Sport, PodMX K300, Aserisk Cyto Cell) ja kallima otsa põlvekaitsmete (EVS WEB, EVS AXIS Pro, PodMX K700, Asterisk Cell ja Asterisk UltraCell) kaitseomaduste vahel? Või on see see teema, et 20 % raha eest saad 80 % kaitset ja 80 % raha eest viimased 20 %? Hinnavahe on neil ca 200 - 300 € paar.

Teine küsimus: kuna mul põlve mõõt jääb täpselt S ja M numbri piirile, siis poes proovides peaks kaitsme enda järgi paika reguleerima? Mitte hakkama seda kodus tegema? Nimelt käisin Asteriski Cyto Celle proovimas, kuid peale pannes ei tundunud need küll eriti rohkem kaitset pakkuvat, kui mu praegused odavad plastikud. Kaitsme panin peale nii nagu õpetus nõuab, et jalg on põlvest kõverdatud ja rihmad käivad kindlas järjekorras. Ainus, mis jäi tegemata oli ülemise ja alumise reguleerkruvi timmimine.

Kolmas küsimus: millist põlvekaitset soovitate? Foorumit lugedes on jäänud mulje, et enim on levinud Asterisk Cell ja PodMX K700, kuid EVS-i kaitsmetest pole nagu juttu. Proovitud Asterisk Cyto Celli juures jäi häirima natuke see nelja takjapaelaga kinnituse lahendus. Paelte läbi aasade ajamine oli kaunis aeganõudev ja tülikas, aga see võis olla ka esimese korra viga.

Neljas küsimus: kus võiks saada erinevaid kaitsmeid proovida? Interneti andmetel leidub EVS Webe Bikemanis ja Ramos. Motoxis olid kohal Asterisk Cyto Cellid. Kust võiks leida Asterisk Celle? PodMX-i kaitsmeid ei ole Eesti internetipoodidest leidnud.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mella »

veidi juttu vanematest mudelitest siin: tasub lõpuni läbi lugeda.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=53&t=64021

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Tanel. kirjutas:

Tere,
tõstaks korra vana teemat, äkki mõni teadjam viitsib paarile rumalale küsimusele vastata. Olen kaks aastat sõitnud endurokaga metsavahel ja mülgastes, kuid see aasta ostsin natuke parema ratta ja sellega seoses on läinud hoog suuremaks ja hüpped pikemaks ning arvan, et peaksin oma põlvi paremini kaitsma hakkama. Enda taset pean ikka väga algajaks.

Esimene küsimus on: kas on väga suur vahe odavamate hingedega põlvekaitsmete (EVS RS8, EVS AXIS Sport, PodMX K300, Aserisk Cyto Cell) ja kallima otsa põlvekaitsmete (EVS WEB, EVS AXIS Pro, PodMX K700, Asterisk Cell ja Asterisk UltraCell) kaitseomaduste vahel? Või on see see teema, et 20 % raha eest saad 80 % kaitset ja 80 % raha eest viimased 20 %? Hinnavahe on neil ca 200 - 300 € paar.

Teine küsimus: kuna mul põlve mõõt jääb täpselt S ja M numbri piirile, siis poes proovides peaks kaitsme enda järgi paika reguleerima? Mitte hakkama seda kodus tegema? Nimelt käisin Asteriski Cyto Celle proovimas, kuid peale pannes ei tundunud need küll eriti rohkem kaitset pakkuvat, kui mu praegused odavad plastikud. Kaitsme panin peale nii nagu õpetus nõuab, et jalg on põlvest kõverdatud ja rihmad käivad kindlas järjekorras. Ainus, mis jäi tegemata oli ülemise ja alumise reguleerkruvi timmimine.

Kolmas küsimus: millist põlvekaitset soovitate? Foorumit lugedes on jäänud mulje, et enim on levinud Asterisk Cell ja PodMX K700, kuid EVS-i kaitsmetest pole nagu juttu. Proovitud Asterisk Cyto Celli juures jäi häirima natuke see nelja takjapaelaga kinnituse lahendus. Paelte läbi aasade ajamine oli kaunis aeganõudev ja tülikas, aga see võis olla ka esimese korra viga.

Neljas küsimus: kus võiks saada erinevaid kaitsmeid proovida? Interneti andmetel leidub EVS Webe Bikemanis ja Ramos. Motoxis olid kohal Asterisk Cyto Cellid. Kust võiks leida Asterisk Celle? PodMX-i kaitsmeid ei ole Eesti internetipoodidest leidnud.

Hinnavahe tuleb põhiliselt kasutatavatest materjalidest. Näiteks pod K700 on süsinikkiust, K300 termoplastist (küll klaasfiibertäitega). Kas see süsinikkiud ennast õigustab, kes seda teab, kergemad ja tugevamad nad ehk on. Aga ma arvan, et ka need odavamad põlvetoed kaitsevad piisavalt hästi.
Võrdlus sinu plastikust kaitsetega on kohatu - põlvetugede esmane ülesanne ei ole kaitsta jalgu löökide eest vaid põlve pahupidi mineku eest, igasuguste väändumiste ja murdmiste vastu. Kõik need vigastused võivad tekitada põlvesidemete rebendid, mille ravi on jama ja tulemus ei pruugi olla ka väga hea.
Pod-e peaks saama näha Redmotos minu teada ja ka Tondi Selveri taga Foxi poes.
Rihmadega on nii, et ma ajan need ainult üks kord läbi. Pärast lased lihtsalt rihma pikkuse võrra järgi.

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mella »

ma vanadel podidel ei lase kahte ülemist rihma üldse lahti. Kaitsme 180 kraadi pööramisega saab jalast kenasti ära.

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Kas Eestis keegi POD varuosi ka müüb?
Täpsemalt K300 ligamente.

PS! Kui ligamendid on vahetatud, siis lähevad põlvekad müüki, uuri kui on soovi ;)

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas mx77 »

h0lger kirjutas: 27 Okt 2019, 12:51

Kas Eestis keegi POD varuosi ka müüb?
Täpsemalt K300 ligamente.

PS! Kui ligamendid on vahetatud, siis lähevad põlvekad müüki, uuri kui on soovi ;)

MX Moto


Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: hingega põlvekaitsmed

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

Soovitan osta jah korralikud, ise lõhkusin põlvesidemed ning miinimum 8 kuud sõidust eemal koos opi ja pika taastusraviga. Lihtne tagarattal sõites kukkumine. POD k4 ja Mobius x8 olen proovinud, Mobiused istuvad mulle paremini ja tekitavad kindlama tunde. Välismaalt tellides saab 100-150 euri odavamalt kui kohalikust poest.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”