Hälvik- Mootorratturid

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Krl kirjutas: 18 Okt 2019, 10:57

Ok.
Ma ei arvestanud võimalusega, et selle jamaga tegeldi kuskil pealtnägijate silme all, või kaamerate vaateväljas. See on tõepoolest puhas lollus.

See ei olnud plaanitud kindlustuspettus, vaid suvalises kohas näpuvahelt läinud kallis kaherattaline sõber ja varustus said märkimisväärselt kannata, mis omakorda tegi meele nii mõruks, et ainus võimalus kurbuse vähendamiseks tundus olema see kui keegi loll selle jama kõik kinni maksab. Naabriga sauna taga õltsi tehes sündis idee, et kle ma ütlen et keerasin sulle oma oopeliga ette ja sina annad kindlustuselt saadud 10kilost kaks mulle. Mõeldud tehtud. Papred näpuvahel kindlsutuse juurde ja ... noh ja edasine on juba ajalehes

Piisab juba sellest, et asi kahtlaseks muutuks kui väidetav ettekeeraja on ettekeeratava sõber/naaber/ämm vms (mitte võimatu aga no ütleme, et ebatõenäoline ja äratab kahtulst kohe, et asja edasi uurida). Kui siis sellele naabrile selgeks teha (kellel on tegelt jummala pohui sellest tsiklist), et tõmbab valeütluste andmisega omale sellise pasa kaela, et annab helpida, no küll siis vaikselt kooruma hakkab.
Kui ka ei murdunud, siis antakse teema pollarisse ning piisab telefoni asukoha välja selgitamisest avarii hetkel. Ja küll neid mooduseid on veel.
Ning kui ebakõlasi ja kahtlaseid tegureid on liiga palju küll see kohtunik selle otsuse vastava teeb.

Noh proovis, ei tulnud välja :D s**t päev, häbeneb veits, lakub haavad ja elu läheb edasi.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”