Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas pühak »

Kas need pokemonid juba internetivanadusse polegi surnud? Ma pole kunagi ise mänginud ja meediast, k.a. sotsiaalmeediast on nende kohta käiv diskussioon ära kadunud. Vähemalt sealt, mida ma lugeda olen valinud.

Sellele härrale võib tutvustada detaili Juku-Kalle Raidi 3. aasta tagusest lõustaka postitusest, kus ta kirjutab, mis jänkistanis ühest pokemoni jahtijast sai:

OLUKORRAST POKEMONIDE MAAILMAS: Käsin Wiiraltist raamatuid toomas, aga seal toimus IMEMU ("Ime Muna") partei istung.
Partei esimees Velbaum rääkis viimaseid uudiseid; nimelt olevat eile Sipsik tuvastanud, kuidas Wiiralti peldikus istub pokemon, aga kätte teda ei saa, kuna Pokemon on ukse seespoolt kinni keeranud. Peldiku ümber tiirles koos Sipsikuga ka persetäis lapsi, kõigil nutitelefonid käes.
Velbaum mainis ka, et luges väliskirjandusest, kuidas Ameerikas olla keegi vend lasknud ühe Pokemoni-jahtija maha, kes luba küsimata tema aeda ronis.
Siit muidki järeldusi: nii näiteks ei maksa minna Pokemone taga ajama miiniväljale või raudteele, kui rong juba liiga lähedal on jõudnud.
Sõltlastele veel niipalju, et täna oli Wiiralti peldiku uks lahti ja Pokemon juba vargsi uttu tõmmanud.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”