Rumalad või segased küsimused jms

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad või segased küsimused jms

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
Vapsik kirjutas: 19 Aug 2019, 11:49

See on muidugi variant. Lootsin hea inimesena et äkki on enne võimalus lihtsalt märku anda et tegevus ei ole tolereeritud. Järgi ma talle jooksma küll ei hakka, nii valiv kui ma olen inimeste suhtes kellega kontakti luua, täiskasvanud pokemoni taga-ajajad sinna listi hetkel ei kuulu.

Keelumärk täiesti ametlik. Lisatahvliga küll, teatud loa olemasolul võib ignoreerida. Vaatluse põhjal pole nimetatud tegelasel aga mingit huvi selle sihtmärgi suhtes mis selle loa võiks anda.

Ma proovisin ka varasemalt hea inimene olla. Et räägime või nii. 98% juhtudel on tulemuseks keskmine sõrm. Sõltumata sellest, kui südamlik sa vesteldes oled. Näiteks naabrid, kes oma hiiglaslikust krundist (2500 m2 on Tallinna mõistes hiiglaslik) just selle nurga kus meie maja asub on oma peonurgaks valinud ja öösel kell 1 jätkuvalt naaberaias, vaid 5m kaugusel minu magamistoa akendest suvist pidu peavad. Lähed räägid kenasti, et öö on ja öörahu oli 2h tagasi ja muud sarnast - saad sõimata (minu krunt, teen mis tahan, fuck off jms.) ning pidu jätkub sama volüümiga. Lõpeb ikka politsei kutsumisega aga närvikulu on enam. Pole vaja "hea inimene" olla - säästad ennast.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”