Kes ja kuidas peaks (pool)võõraid naisi seljakotina sõidutama → Re: Bikeri Date!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Sciev kirjutas: 20 Juul 2019, 22:41

Ei saa aru mis vastukeeramisest on jutt. Keerata pole võimalik ilma kallutamata, vastasel juhul kurvist väljapoole suunas mõjuv tsentrifugaaljõud lükkab ratta pikali.
Tänan muretsemast mu sõiduoskuse pärast, ei maksa muretseda, see on piisavalt hea. ;)

Esimene ja teine lause on omadega nii vastuolus, et tiba kibe on kohe lugeda. St sinu sõiduoskus ei saa olla isegi mitte rahuldav, rääkimata piisavalt heast.

Sina ei kalluta tsiklit oma keha raskusega, vaid ainult ja ainult vastu keeramisega, kui see osa on sul nii hämar nagu ta sul on siis kõikide tervise huvides on see, et lähed kuskile jätkukoolitusele.

Paraku antud sõnavõttude põhjal võin väita, et ainult joutupest ja "Randmevääne" raamatu lugemisest ei piisa.

Viimati muutis Madlobster, 21 Juul 2019, 09:36, muudetud 2 korda kokku.


Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”