Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

retro kirjutas: 04 Juul 2019, 12:10

Kinnitan - Heed on väga ok kvaliteedi ja hinnaga (võtsin ise Triumphile)
https://www.ebay.co.uk/itm/ENGINE-GUARD ... SwdGFYoMXL

TDM-l jääb nendega mootor sisuliselt kaitseta. Lisaks on TDM-l küljeplastiku eemaldamiseks(näiteks pingeka juurde pääs,paagi eemaldus või mida iganes tööks)vaja need tauad tervenisti eemaldada. No see pole mõistlik. Jalgu pikemal otsal nendel puhata ka ei saa :D
Ma neid ei soovitaks või siis tuleks lisaks veel allapoole mootorikaitseks mingid muud rauad panna,mis jälle üldse ülemist poolt ei kaitse.

Mul on neist raudadest mitu korda kasu olnud kivide vahel ukerdades,kui see alumine kaar on vastu kivi käinud ja mootori kaaned on puutumata jäänud. Neil minu raudadel oli ka enne küljed kõrgemad,aga ma ise lõikasin need ülemised kaared lühemaks,et ei peaks igaks liigutuseks ratta juures, raudu maha keerama. isegi mootori pea saab ilma neid puutumata maha. Need on ka mingi tootja omade järgi tehtud,aga kust ei mäleta enam.

image.png
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”