Milline kiiver?

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Milline kiiver?

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Margitiga nõus, ei meeldi mulle ka päikseprillidega mässata ja jube mugav on kiivrisisest visiiri kasutada. Eriti kusagil metsavahelisel käänulisel teel, kus päike kord paistab näkku ja järgmise kurvi taga täiesti hämar.
Mugavus on peamine kriteerium ja koosneb igaühe jaoks erinevatest teguritest. Aga kokkuvõttes peab kiiver olema MUGAV ehk siis selline mida sa tahad tunde peas hoida, mitte ei tekita soovi sõitu pooleli jätta.
Avatav ja mikker, no mul Schuberth C3 Pro koos nende oma handfree süsteemiga. Jah, mikker tuleb kiivrit pähe pannes õigesse asendisse tagasi panna. Aga sellega ka kõik mured lõppevad ning kuuldavuse osas pole keegi kurtnud ning senini pole keegi teispool kõnetraati uskunud, et ma parasjagu ratta seljas olen. Tõestuseks olen siis nii mõnigi kord visiiri avanud, et tuulekohin kuulda oleks. Ja mul pole suure esiklaasiga ratas, mis tuulevarju pakuks, pigem suunab selle kiivrisse.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”