Hälvik- Mootorratturid
-
- Toetajaliige
- Postitusi: 3139
- Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
- Tsikkel: Honda VFR800, 2008
- Tänanud: 487 korda
- Tänatud: 590 korda
Re: Hälvik- Mootorratturid
Ma tõesti ei saa aru mida öelda üritad?
Enamus inimestel ei tekita peeglist paistev korravalvur põgenmissoovi (pigem vastupidi enamus inimesed sõidavad igaksjuhuks 20km/h aeglasemalt kui lubatud)
Kas teda eelnevalt 148km selt tunni kiiruselt üritati sauaga tee äärde vestlema meelitada või mitte, ei oma mu arust mingit tähtsust. Peale gaasi maha laskmist oleks pidanud see kiirus ka legaalsks jääma. Või tõesti saab sappa haakivat patrulnikut tõlgendada kihutamisele ärgitamisena???
Karistada sai ta ainult kiiruse ületamise eest seega eest ära sõitmise süüdistust ei eistatud. Kuigi peeglis mundrit nähes sellise kiiruseni vajutamine näitab üsna üheselt ühes suunas.
Lihtsalt sekundi murdosa jooksul vastu võetud loll otsus, mis lõppes plate peal. Ma ei näe erilist põhjust mundrit sarjata ja tsiklimeest kuidagi paremasse valgusesse sättida (no tegelt ei ole ju seda paremat valgust, pigem hea, et liha luudele jäi (selline kiirus eraldab kondi, liha ja vaimu üsna hõlpsalt))
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.